Flying Lotus z muzyką do serialu anime

Fot. Materiały promocyjne
News
Flying Lotus ze ścieżką dźwiękową do serialu anime

Flying Lotus opublikował swoje dwa nowe utwory, w tym jeden z udziałem Thundercata. Kompozycje powstały na potrzeby serialu anime.

Flying Lotus ze ścieżką dźwiękową do serialu anime

Popularny amerykański producent Flying Lotus zaprezentował właśnie świeżą porcję muzyki. Mowa o dwóch nagraniach: Black Gold i Between Memories. Pierwszy kawałek jest efektem kolaboracji Flying Lotusa z basistą, piosenkarzem i autorem tekstów o ksywie Thundercat (Stephen Lee Bruner). W drugim utworze gościnnie pojawia się zaś Niki Randy. Obu utworów możecie posłuchać poniżej:

Flying Lotus – Black Gold

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flying Lotus – Between Memories 

Flying Lotus i Netflix

Kompozycje powstały na potrzeby serialu anime wyprodukowanego przez Netflixa, o tytule Yasuke. Produkcja opowiada o czarnoskórym samuraju i jego przygodach w czasach feudalnej Japonii. Pewnego dnia bohater spotyka na swojej drodze dziewczynę obdarzoną nadprzyrodzonymi mocami. Od tego momentu życie samuraja zmienia się raz na zawsze.

Pierwsza kompozycja wykorzystana została jako czołówka serialu, druga zaś towarzyszy napisom końcowym. Flying Lotus nie tylko stworzył ścieżkę dźwiękową do serialu, ale również pomagał przy nim jako konsultant i producent wykonawczy. Pomysłodawcą i reżyserem całego projektu jest LeSean Thomas, a seria będzie dostępna na platformie streamingowej od 29 kwietnia. Obraz będzie można zobaczyć również w naszym kraju.


Ostatni album Flying LotusaFlamagra swoją premierę miał prawie dwa lata temu, w maju 2019 roku. Na wydawnictwie gościnnie pojawili się wtedy tak znakomitości goście, jak m.in.: Solange, Denzel Curry, Thundercat, George Clinton i Little Dragon.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →