Róisín Murphy w nowej roli! Tego się nie spodziewaliśmy

fot. Netflix
News
Róisín Murphy zadebiutuje jako Mercury. Nie jest to jednak nowy pseudonim artystyczny irlandzkiej wokalistki.

Róisín Murphy zadebiutuje jako Mercury. Nie jest to jednak nowy pseudonim artystyczny irlandzkiej wokalistki.

Czarownica Róisín Murphy

Przyzwyczailiśmy się do tego, że wokaliści i wokalistki próbują swoich sił również w przemyśle filmowym. Do tego grona dołączyła właśnie Róisín Murphy, która zagra potężną czarownicę o imieniu Mercury w nadchodzącej produkcji Netflixa The Bastard Son & The Devil Himself. Premiera produkcji przewidziana jest na 28 października.

Serial fantasy, oparty na uznanej powieści z gatunku „young adult” Sally Green Half Bad z 2014 roku, rozgrywa się w świecie, w którym różne frakcje czarownic są ze sobą skonfliktowane i walczą o wpływy. Historia śledzi losy Nathana Byrna, syna niebezpiecznej i pozbawionej skrupułów krwawej czarownicy o imieniu Marcus Edge.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Róisín Murphy w nowej roli! Tego się nie spodziewaliśmy
fot. Netflix.com

Idealna rola dla irlandzkiej wokalistki

Róisín Murphy, ikona tanecznej elektroniki z lat 90., która zdobyła popularność jako połowa popowego duetu Moloko, nie rozważała wcześniej aktorstwa. Stało się dopiero wtedy, kiedy do piosenkarki zwrócił się reżyser serialu:

Myślę, że jest po prostu moim fanem i bardzo chciał mnie poznać. Po prostu zaproponował mi tę rolę. Szczerze mówiąc, byłam trochę zaskoczona i nie wierzyłam, że mogę to zrobić. Jednak po przeczytaniu scenariusza poczułam, że rola Mercury jest stworzona dla mnie. Z ciekawości przyjęłam więc tę pracę

– tłumaczy Murphy.

Irlandka zdradziła również, że przygotowuje się do wydania swojego szóstego w karierze solowego albumu, przy którym współpracowała z niemieckim DJ-em i producentem DJ Koze. Data premiery krążka nie jest na razie znana.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →