DJ Koze i Róisín Murphy wspólnie na scenie w Sydney Opera House

News Film

Tęsknicie za imprezami i koncertami? My też. W takim razie z pewnością ucieszy was niespodzianka, którą przygotowali DJ Koze i Róisín Murphy. Duet wypuścił nagrania video ze swojego wspólnego elektryzującego występu w Sydney Opera House, dzięki którym poczujecie się, jakbyście byli tam razem z nimi. Sprawdźcie to koniecznie.

DJ Koze i Róisín Murphy zdobyli Australię

DJ Koze w Sydney Opera House zagrał w grudniu 2019 roku. Podczas trwającego ponad półtorej godziny setu niespodziewanie dołączyła do niego irlandzka wokalistka i współzałożycielka kultowego zespołu Moloko, Róisín Murphy.

Do tej pory mogliśmy usłyszeć ten oryginalny duet na płycie DJ’a Koze z ubiegłego roku, zatytułowanej Knock Knock. Murphy użyczyła swojego głosu w utworach Illumination i Scratch That. Teraz możemy również zobaczyć, jak para muzyków wypada na żywo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Koze i Róisín Murphy – duet marzeń

Podczas gdy DJ Koze stał za przyozdobioną roślinnością konsolą, Róisín Murphy wyśpiewała nieśmiertelny hymn Moloko Sing It Back. Potem przyszedł jeszcze czas m.in. na utwór Pick Up z tracklisty Knock Knock.

DJ Koze i Róisín Murphy słyną ze swojej scenicznej ekscentryczności, artystycznej odwagi i łatwości, z jaką potrafią poderwać publiczność do tańca. Występ w Sydney tylko to potwierdził.

DJ Koze i Róisín Murphy – Sing It Back

DJ Koze i Róisín Murphy – Pick Up

Fot. Jordan Munns

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →