Róisín Murphy powraca do Polski z nowym materiałem

fot. materiały prasowe
Eventpromo News Zapowiedzi
Róisin Murphy 2022

Po fenomenalnym występie na Fest Festival 2019 popularna irlandzka artystka Róisín Murphy już na początku maja wystąpi w Warszawskim Centrum Expo XXI, gdzie zaprezentuje materiał z najnowszego albumu Róisín Machine. Sprawdźcie szczegóły!

Róisín Murphy – na scenę na dobre

Irlandzka piosenkarka, producentka i autorka tekstów, początkowo związana z zespołem Moloko, kontynuuje swoją solową karierę. 4 maja artystka przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej jej piąty album – Róisín Machine, który jest owocem długoletniej współpracy między piosenkarką a jej najbardziej zaufanym, wieloletnim przyjacielem – Richardem Barrattem, znanym również z aliasów Crooked Man lub DJ Parot. O tejże owocnej współpracy wspominaliśmy Wam już w ubiegłym roku przy okazji premiery remiksowego wydawnictwa Crooked Machine.

Róisín Murphy – Narcissus

Album został wydany 2 października 2020 roku, ale ze względu na covidowe zawirowania, do czasu poluzowania obostrzeń, promocja ograniczała się jedynie do serii domowych koncertów dawanych podczas kwarantanny. Sam występ Róisín Murphy był bardzo długo wyczekiwany przez fanów w Warszawie – pierwotnie miał odbyć się na start zeszłorocznej jesieni, 26 września. Krytycy muzyczni jednogłośnie przyznają, że jest to spektakularny powrót artystki. Album zebrał pochlebne recenzje w tak uznanych mediach jak: The Guardian, The Independent, NME czy BBC Radio 6 Music

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Róisín Murphy – Murphy’s Law (Cosmodelica Remix) (Live @ Home)

Róisín Murphy – nowe szaty królowej

Irlandzka artystka nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak Party Weirdo, przez topowe popowe kawałki The Time Is Now i Sing It Back nagrane z Moloko.

Moloko – Sing it Back @ Pinkpop 2004

Poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu Let Me Know, niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i charyzmatycznych artystek w Wielkiej Brytanii.

Róisín Murphy – Overpowered

W swojej solowej karierze, trwającej już ponad 15 lat, wydała 5 albumów, zdobyła aż 17 (!) nominacji do prestiżowych nagród takich jak: UK Music Video Awards czy Mercury Prize oraz otrzymała statuetkę AIM Independent Music Awards w 2016 roku. Do historii przeszła jej współpraca z DJ Koze – utwór Pick Up, gdzie podłożyła swój wokal, stał się przebojem lata 2018 i klasykiem house’u.

DJ Koze – Pick Up feat. Róisín Murphy | Live at Sydney Opera House

Róisín Murphy w Warszawie – bilety

Róisín Murphy wystąpi w Warszawskim Centrum EXPO XXI już 4 maja 2022 roku. Bilety w cenie 159 zł możecie nabyć na stronie organizatorów wydarzenia – Follow The Step.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →