Thundercat prezentuje remix kawałka „Dragonball Durag”

News

Thundercat zaprezentował remix swojego własnego kawałka Dragonball Durag. Nagranie powstało przy wsparciu Smino i Guapdad 4000.

Thundercat remiksuje

Thundercat – muzyczny wizjoner i wirtuoz basu, wraca z remiksem swojego utworu Dragonball Durag. Nowa wersja kawała powstała przy udziale artystów o ksywkach Smino i Guapdad 4000. Smino współpracował ostatnio z J.I.D. i producentem Kenny’m Beatsem przy kompozycji Baguetti. Zaś Guapdad 4000 na początku tego miesiąca, wydał krążek Platinum Falcon Returns.

Thundercat – Dragonball Durag (feat. Smino & Guapdad 4000) [Remix]

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oryginalna wersja Dragonball Durag znalazła się na płycie It Is What It Is, która swoją premierą miała w kwietniu. W teledysku, jaki został nakręcony do tego nagrania, wystąpili Kali Uchis i siostry Haim.

Thundercat – Dragonball Durag

Thundercat – artysta, jakich mało

Za produkcję It Is What It Is odpowiadają Flying Lotus i sam Thundercat, zaś gościnnie artystę wspierają m.in. Ty Dolla $ign, Childish Gambino, Lil B, Kamasi Washington, Steve Lacy, Steve Arrington, BADBADNOTGOOD, Louis Cole i Zack Fox. Płytą tą Thundercat po raz kolejny udowodnił, że jest niezwykle utalentowanym instrumentalistą, wokalistą i kompozytorem.

Thundercat –  It Is What It Is

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →