Netflix pokaże występ Hernana Cattaneo z Teatro Colon w Buenos Aires

News
Hernan Cattaneo na Netflixie

Datę 1 marca 2021 roku powinni zapisać sobie już teraz wszyscy fani muzyki elektronicznej. To właśnie wtedy na Netflixie będziemy mogli zobaczyć wyjątkowy koncert(!) jednego z najbardziej cenionych w świecie DJów.

Hernan Cattaneo na Netflixie

Przez 4 kolejne styczniowe noce Hernan Cattaneo spełnił swoje marzenie, wychodząc na scenę argentyńskiego Teatro Colon. Wystąpił tam z pełną orkiestrą pod batutą Gerardo Gardelina i czterema gościnnymi wokalistami: Richardem Colemanem, Leandro Fresco, Orianą Favaro i Josefiną Silveyrą. Z kolei Martín Keledjian zagrał na wiolonczeli, a Mercurio na gitarze prowadzącej. Za kabiną mikserską argentyńskiego DJa i producenta wspomagali Oliverio Sofia, Baunder i Zuker.

Hernan Cattaneo

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wszystkie te występy zostały sfilmowane przez ekipę Netflixa, która zmontuje z nich jeden trwający ponad godzinę obraz zatytułowany Connected. Jego premiera przewidziana jest na 1 marca 2021 roku. Za reżyserię i zdjęcia odpowiada Milton Kremer.

Hernan Cattaneo – żywa legenda

Cattaneo jest niczym guru dla DJów i producentów z Południowej Ameryki. Miał wielki wpływ na kariery takich postaci jak: Oliverio, MOS, Deep Mariano oraz Martín García. Ostatnie wydawnictwo sygnowane jego nazwiskiem to płyta Balance Presents Sunsetstrip, która ukazała się w 2019 roku.

Hernan CattaneoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →