Ross From Friends z nowym materiałem. EPka w drodze

News
Ross From Friends

Ross From Friends, reprezentant wytwórni Brainfeeder, wraca z nową muzyką. Najwyższa pora!

Ross From Friends – przełomowy sezon

Felix Clary Weatherall, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko brytyjskiego producenta, może zaliczyć 2018 rok do przełomowych. Mnóstwo występów na całym świecie, w tym w Polsce, wydanie debiutanckiego albumu w uznanym labelu…

W ciągu 12 miesięcy Ross From Friends stało się nazwą z pierwszej ligi muzyki house. Co więcej, zarówno produkcje, jak i koncerty Brytyjczyka udowadniają nie tylko jego ogromny talent i warsztat. Spektrum inspiracji Weatheralla jest ogromne, a jego muzyka zdaje się niczym nie ograniczać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki temu projekt Ross From Friends odniósł sukces, a słuchacze i krytycy docenili nieszablonowe i świeże brzmienie. Elektronika w wydaniu Weatheralla i jego kolegów (warto dodać, iż Ross From Friends często występuje jako zespół) to nietuzinkowa mieszkanka, w której house jest jedynie punktem wyjścia.

Ross From Friends z debiutem w Brainfeeder. Co dalej?

Family Portrait, debiutancki longplay Brytyjczyka, ukazał się niemal równo rok temu, a mianowicie 27 lipca 2018 roku. Płyta pojawiła się w sprzedaży nakładem wytwórni Brainfeeder, co już samo w sobie jego ogromnym sukcesem dla autora. Wszak Flying Lotus byle kogo pod swoje skrzydła nie bierze…

Od tamtego czasu Weatherall intensywnie występował, czy to grając solo, czy z zespołem. W międzyczasie artysta znalazł czas na pracę nad nowym materiałem. Brytyjczyk zapowiedział nadejście nowego wydawnictwa. EPka Epiphany pojawi się 16 sierpnia nakładem Brainfeedera. Materiał, na który składają się trzy premierowe numery, ukaże się na 12-calowym winylu.

Ross From Friends – The Revolution. Posłuchaj nowego numeru

Ross From Friends podzielił się pierwszym nagraniem pochodzącym z Epiphany. Jest nim kawałek zatytułowany The Revolution.

Utwór łączy w sobie to, co znany i za co lubimy muzykę Weatheralla. Połamana elektronika bazująca na zdekonstruowanym brzmieniu house, do tego nieco tropikalny sznyt i wokalny sampling. Wszystko to podane w świeżej i przyjemnej formie. Nagranie może przywodzić na myśl skojarzenia z Kornelem Kovacsem czy DJem Boringiem. Już dziś zacieramy ręce na premierę całego materiału z Epiphany!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →