Robot Koch wydał nowy, wciągający album

Fot. Materiały promocyjne
News

Wydawnictwo jest wyrazem niepokoju Robota Kocha związanego ze zmianami klimatycznymi i ludzką egzystencją.

Robot Koch martwi się o los ludzkości

Płyta Next Billion Years (Foam & Sand Reworks), na którą składa się siedem przerobionych utworów z albumu The Next Billion Years z 2020 roku, to ćwiczenie z abstrakcyjnego minimalizmu, będące częścią nowego ambientowego projektu Robota Kocha Foam and Sand – przedsięwzięcia muzyka, które wprowadza album na nowe tory, eksplorując zamiłowanie do analogowych syntezatorów i ambientowej elektroniki.

Muzyk zdradził, że jest to wydawnictwo będące wyrazem niepokoju związanego ze zmianami klimatycznymi i ludzką egzystencją. Jak stwierdza sam Koch w informacji prasowej: „Uratowanie ludzkości przed totalną katastrofą jest kwestią zbiorowej decyzji”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Serdeczna, ambientowa elektronika

Wiele utworów wypełniają nagrania taśmowe spowolnionych fortepianów, a w Liquid „nagie” smyczki pozostałe z oryginalnego utworu są ponownie teksturowane. Nie ma tu zbyt wielu wskazówek: to my, słuchacze, decydujemy, dokąd zaprowadzi nas ta muzyka. Cały album zdaje się płynąć pomiędzy mieszanymi emocjami, zaczynając od podnoszących na duchu Dragonfly i Stars as Eyes, a kończąc na melancholijnym smutku w Glow.

Okładka albumu Next Billion Years (Foam & Sand Reworks)

Każdy utwór jest perfekcyjnie zmiksowany, ponieważ w proces ten zaangażowana była firma L-Acoustics, zajmująca się inżynierią dźwięku i produkcją głośników. Robot Koch znany jest ze swojej pracy w przestrzeni muzyki elektronicznej, jak również z tworzenia ścieżek dźwiękowych i produkcji dla innych artystów. Na Foam and Sand widzimy jednak, że artysta odkrywa swoją prawdziwą pasję – serdeczną, ambientową elektronikę z głębią emocji, rzadko pokazywaną w jego innych wcieleniach.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →