Purple Disco Machine z nowym kawałkiem „Wake Up!” – posłuchaj

fot. Purple Disco Machine / https://www.facebook.com/purplediscomachine
News
PURPLE DISCO MACHINE

Popularny niemiecki didżej i producent Tino Piontek, znany pod aliasem Purple Disco Machine, zaprezentował swój najnowszy singiel Wake Up!, który nagrał we współpracy z wokalistą i gitarzystą Kaletą. Sprawdźcie szczegóły!

Purple Disco Machine – z Drezna w świat

Kawałki Purple Disco Machine zazwyczaj czerpią inspirację z jego rodzinnego miasta, Drezna. Wpływ na muzykę artysty mają także wojaże do ciepłych krajów. Po sukcesie wcześniejszych produkcji niemiecki didżej i producent wciąż jest na fali.

Purple Disco Machine – Dopamine ft. Eyelar

W ostatnich latach niemiecki artysta miał przyjemność współpracować z topowymi artystami muzyki popularnej. Stworzył remiksy dla wielu znanych postaci sceny muzyki klubowej i pop, od Fatboy Slima, przez Dua Lipę, po Lady Gagę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fatboy Slim – Praise You (Purple Disco Machine Extended Remix)

Koniecznie sprawdź: Purple Disco Machine oddaje to, co zabrała pandemia. Album Exotica wyrazem nieopisanej radości

Purple Disco Machine – specjał na festiwalowe lato

Tak naprawdę nowy kawałek Purple Disco MachineWake Up! – to remake wersji solowej Bosqa z 2020 roku, a prapremierowe wykonanie utworu miało miejsce podczas jego występu na kalifornijskim festiwalu Coachella w kwietniu. Oprócz tego najnowszy singiel czerpie z funkowych rytmów, elektro-beatów i porcji wokali.

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Utwór zawiera wpadające w ucho linie basu, wariację afro-latynoskich elementów perkusyjnych, trąbki i wokal, tworząc nastrojowy, uduchowiony disco house. Być może to jest zapowiedź nowej drogi artystycznej producenta. Jak przyznaje sam artysta, numer ten jeszcze usłyszymy na tak dużych wydarzeniach, takich jak Parklife, Lollapaloozie czy Tommorowland.

Purple Disco Machine, Bosq – Wake Up! ft. Kaleta

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →