Legendarne Defected „przejmuje” Targi Poznańskie

Eventpromo
defected poznań

Już 20 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się niesamowita impreza sygnowana legendarną wytwórnią Defected.

Defected Poznań, 20 września 2019

Wszyscy fani muzyki klubowej powinni zapisać sobie tę datę w kalendarzu. Już 20 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się impreza z niesamowitym składem artystów związanych z wytwórnią Defected.

Defected Records to historia sukcesu brytyjskiej muzyki house. Wytwórnia założona 1 stycznia 1999 roku przez Simona Dunmore’a miała być odpowiedzią na legendarne, nowojorskie studio Marka Finkelsteina i Gladysa Pizarro – Strictly Rhythm. Przez 20 lat swojej działalności odcisnęła niezapomniany ślad na brytyjskim rynku muzycznym. Nazwanie jej najbardziej wpływową wytwórnią w Wielkiej Brytanii nie będzie wcale przesadą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chciałem, żeby ludzie mieli w swoich domach półkę Defected, tak samo jak mają półkę Salsoul, półkę Prelude czy półkę Strictly.

– twierdzi Simon Dunmore.

Przez lata nie tylko współpracowali, ale również nawiązali przyjaźń m. in. z Bobem Sinclarem, Masters At Work, Denisem Ferrerem Rogerem Sanchezem, Kevinem Soundersonem czy Toddem Terry.

defected poznań

Defected w Poznaniu – line-up

20 września na Targach Poznańskich zagrają: Purple Disco Machine, Ferreck Dawn, Riva Starr i Mat.joe. Lokalnym supportem będzie duet Lambert&Handle.

Purple Disco Machine zagra w Poznaniu

Międzynarodowy DJ, producent i remixer. Urodzony w Dreźnie Tino Piontek, bo tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, swoją muzyczną przygodę rozpoczął w 2009 roku. Jego przełomowym kawałkiem był utwór My House wydany w 2013 roku. Nie spoczywając na laurach, artysta tworzył kolejne przeboje współpracując przy tym z Borisem Dlugoshem, Aeroplane czy Aloe Black. W 2017 roku opublikował swój debiutancki album Soulmatic, który zanotował ponad 42 miliony odtworzeń.

Purple Disco Machine jest jednym z najbardziej pożądanych remixerów na świecie, a Wy będziecie mogli usłyszeć go na żywo już 20 września w Poznaniu.

Ferreck Dawn na imprezie Defected w Poznaniu

DJ i producent z szesnastoletnim stażem. Jego utwory powstawały w znanych wytwórniach muzycznych, takich jak Defected, Toolroom i Kittball Records. Autor takich przebojów, jak Love Too Deep, Something Else, Rockin’ czy Old Dollars. Współpracował z wieloma muzykami, takimi jak Carl Cox, Luciano, Nic Fanciulli, Maceo Plex, Mark Knight, Green Velvet, Richy Ahmed i Paco Osuna.

Riva Starr na imprezie Defected w Poznaniu

Kiedy tylko wydaje ci się, że znasz już Riva Starr, wtedy on pokazuje zupełnie inną muzyczną osobowość. Urodził się we Włoszech, jednak od 2008 roku jego domem jest Londyn. W jego grafiku znajduje się ponad 200 koncertów rocznie. Zwycięzca w kategorii Best Breakthrough DJ w 13. edycji The DJ Awards na Ibizie. Jak stwierdził Fatboy Slim: „Stefano is crazy sexy cool”.

Mat.Joe na imprezie Defected w Poznaniu

Czyli Matze i Johannes – dwóch młodych ludzi z Berlina z zamiłowaniem do hip-hopu i house. Rap, Breakdance i Skateboarding stały się fundamentem ich przyjaźni w 2006 roku. W 2008 roku powołali do życia Twomanics, gdzie skupili się na produkcji dla niezależnych artystów. Po przeprowadzce z Hannoveru do Berlina w poszukiwaniu nowych wyzwań, jako Mat.Joe wypracowali swój własny, niepowtarzalny styl. Inspirację znajdują w każdym miejscu, a swoje nowe pomysły zapisują w pamięci smartfona.

Czytaj też: Catz 'n Dogz debiutują na Defected Records!

Defected Poznań, 20 września 2019 – bilety

Bilety na to niesamowite wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl. Nie zwlekajcie!

Defected Poznań | 20.09.2019

Biletomat.pl
130-250 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →