Calvin Harris powraca do swojego projektu Love Regenerator

Fot. Materiały promocyjne
News
calvin harris powraca jako love generator

Calvin Harris serwuje nam nowy kawałek "Lonely", nagrany z Rivą Starr i Sanandą Maitreyą. Słuchając go, zatęsknicie za latem!

Calvin Harris – nowy kawałek dla stęsknionych za letnimi imprezami

Calvin Harris nie próżnował przez ostatnie kilka miesięcy. Po swoim pierwszym od prawie dwóch lat występie na żywo i zaliczeniu produkcji na Dawn FM The Weeknd, twórca 18 Months świętuje dwuletnią rocznicę wprowadzenia na scenę klubową swojego alter-ego w postaci Love Regenerator. Z tej okazji Haris zaprezentował nam kawałek Lonely, nagrany wspólnie z Rivą Starr i Sanandą Maitreyą.

Calvin Harris – Lonely

Calvin Harris przygotowuje się do nowego sezonu na Ibizie

Singiel Lonely stanowi pierwsze wydawnictwo Love Regenerator od czasu EPki Rollercoaster z 2021 roku. Przeplatając ciepłe elementy pianina i melodyjnego house’u, Harris zdaje się przygotowywać do zbliżającego się sezonu na Ibizie. Lonely to zdecydowanie podnoszący na duchu, optymistyczny kawałek, który zapewne idealnie sprawdzi się na letnich festiwalach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nagranie różni się od dotychczasowych dokonań Love Regenerator, które skupiały się na undergroundowych i rave’owych produkcjach, nawiązujących wprost do lat 90. W Lonely możemy usłyszeć sample utworu …And I Need To Be With Someone Tonight z 1989, za który odpowiada Maitreya.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →