Catz 'n Dogz zremiksowani. Kto oprócz Solomuna wziął na warsztat numery z ostatniej EP-ki?

fot. materiały prasowe
News
beat stage

Duże projekty wymagają równie dużych remiksów. Po remiksie popularnego Solomuna, Catz 'n Dogz publikują dwie nowe odsłony kawałka "Toma" w interpretacji równie znanych gości. Posłuchajcie!

Catz 'n Dogz – Toma fajny bit

Pod koniec ubiegłego roku polski duet wypuścił miniwydawnictwo Toma / Kiki, powstałe we współpracy z hiszpańskim artystą sceny queer – Meganem Mercurym. Nagranie to jest lekkie, słoneczne, wesołe i tanecznie. Kiki posiada rytmiczny wokal, jak i szalony zwrot. Biorąc hiszpańskie brzmienie do porannego chóru kogucika, nawiązując do Gasoliny Daddy Yankee, Kiki jest dość surowym, ale bezpośrednim utworem gwarantującym dobrą zabawę.

Catz 'n Dogz – Kiki

Dwa tygodnie po bardzo ciepło przyjętym remiksie Kiki autorstwa Solomuna, duet Catz 'n Dogz wypuszcza dwa nowe remiksy drugiego kawałka Toma autorstwa Riva Starra oraz Truncate’a.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Każdy artysta, biorąc w swoje ręce wywrotowe sentymenty i żartobliwe prowokacje Toma, przerzucają nowe perspektywy utworu, zachowując jednocześnie ich psotnego ducha, zawartego w oryginale.

Riva Starr powala nas swoimi charakterystycznymi mocnymi bitami – przenosi głos Megana na zupełnie nowy poziom, podkreślając tony i sposób przekazu jak rytmiczne urządzenie, które utkwi w twojej głowie na długi czas.

Z kolei Truncate podkręca numer do szybkiego techno. Ten kawałek idealnie sprawdzi się w imprezowych godzinach szczytu! Truncate przypomina nam ducha prawdziwego ponadczasowego techno, które jest czystą szaleńczą zabawą i równie dobrze znajdzie się w waszym miksie, oraz na parkiecie.

Premiera nowych remiksów w piątek 25 marca.

Catz 'n Dogz – lato będzie ciekawsze

Przypomnijmy, że 2 tygodnie przed remiksami Tomy wypuszczono remiks Kiki autorstwa Solomuna. Prawie 9-minutowy (!) remiks bośniackiego didżeja i producenta zaskakuje nas głębokim, hipnotycznym, kosmicznym funkiem. To wciąż acid house, ale stworzony pod parkiety 2022. Lato z tym kawałkiem będzie ciekawsze!

Catz 'n Dogz feat. Megane Mercury – Kiki (Solomun Remix)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →