Policja pod wrażeniem. Pokojowi imprezowicze na rave’ie

fot. Dickelbers
News
policja

Jak budować zaufanie społeczne? Wzajemnym poszanowaniem. Do nietypowej sytuacji doszło w ostatni weekend lipca w północnym Londynie, gdzie interwencja policji na nielegalnym ravie zakończyła się... pochwałą imprezowiczów przez funkcjonariuszy na Twitterze.

Rozbicie nielegalnego rave’u na spokojnie

Rave miał miejsce w sobotę wieczorem w Wanstead w północnym Londynie. Impreza została szybko zamknięta, bo około godziny 22 powiadomiono policję.

DJ dostał reprymendę od funkcjonariuszy, by zamknąć imprezę. Miły tłum, więc miejmy nadzieję, że nie będzie więcej skarg

– napisała na Twitterze policja Churchfields.

Ku zaskoczeniu wszystkich, policja Churchfields stwierdziła, że ​​tłum zgromadzonych imprezowiczów był bardzo wyrozumiały i szybko zastosował się do poleceń funkcjonariuszy, wobec czego nie wyciągnięto żadnych dalszych konsekwencji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

W okresie poprzedzającym imprezę w Wanstead lokalna policja już kilkukrotnie interweniowała w sprawie nielegalnych imprez. Ostatnio w Grove Park niesympatyczni imprezowicze zrobili burdę, tłukąc butelki, niszcząc znaki drogowe oraz uszkadzając pojazdy policyjne podczas interwencji.

Funkcjonariusze uczestniczyli i kontaktowali się z organizatorami, którzy podjęli decyzję o zamknięciu imprezy ze względu na zachowanie niektórych uczestników. Znaczna liczba młodych odmówiła rozejścia się po otrzymaniu informacji, że wydarzenie nie będzie kontynuowane

– powiedział rzecznik policji dla portalu MyLondon.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →