Perturbator zapowiada album „Lustful Sacraments”

Facebook/Perturbator
Eventpromo News
Perturbator zapowiada album Lustful Sacraments

Perturbatora śmiało można nazwać elektronicznym objawieniem - nawet, jeżeli ktoś nie słucha, doceniać go powinien. Artysta wypracował sobie swój własny, unikatowy styl, łącząc rozmaite style. Fani szczególnie doceniają go za pewną bezkompromisowość oraz specyficzną szorstkość muzycznego wyrazu. Szykujcie się na Lustful Sacraments - do przystąpienia do nich, z całą pewnością nikt Was nie będzie zmuszać.

Perturbator – piewca post-elektroniki

Właśnie z tego słynie. Z igrania konwencją, laicyzacją tego, co święte i podnoszeniem na piedestał tego, co wzgardzone. Jego muzyka to głęboki underground, klimat piwnicy położonej kilka metrów pod ziemią, wilgoci oraz niecodziennej surowości z doskonale dobranymi elementami miękkiej tkanki. Brak tam przesady, w żadną stronę. Momentami ta obskurna ekspresja może wydawać się przytłaczająca, ale to wrażenie znika, wraz z rozwijaniem się pieszczonego przez niego motywu. Perturbator po kilku latach od wydania swojej ostatniej studyjnej płyty – The Uncanny Valley (w międzyczasie pojawiły się dwa wydawnictwa z remixami) – wraca i szykuje swoich fanów na coś naprawdę dużego. Nie można też nie wspomnieć, że Lustful Sacraments ukażą się jeszcze przed jego setami w Polsce. Przypadek? Raczej idealna okazja.

Perturbator zapowiada album Lustful Sacraments

fot. David Fitt

Perturbator – undergroundowe święcenia

Artysta niewątpliwie podąży własnymi śladami – tą samą drogą, lecz jeszcze mocniej się w nią wbijając, by pozostawić po sobie niezmywalne odciski. Zapowiedź Lustful Sacraments daje do myślenia, a na pewno – wzbudza apetyt. Nieposkromiony i raczej nie niewinny, wilczy. Adekwatny do proponowanych przez Perturbatora tropów.

Lustful Sacraments prowadzi słuchacza w dystopijną odyseję przez najbardziej obskurne post-punkowe i gotyckie kluby. W głąb hedonizmu, uzależnienia i szaleństwa. To kulminacja trwającego dekadę zejścia z przesiąkniętych neonami uliczek, wywołanej przez ekstazę gorączki, marzenie w ponurym jądrze w centrum współczesnego życia

– czytamy w materiałach promocyjnych

Perturbator – Future Club

Album Lustful Sacraments będzie mieć swoją premierę 28 maja 2021, natomiast wydawnictwo winylowe ukaże się 25 czerwca.

Tracklista albumu

01 – Reaching Xanadu
02 – Lustful Sacraments
03 – Excess
04 – Secret Devotion (ft.True Body)
05 – Death of the Soul
06 – The Other Place
07 – Dethroned Under a Funeral Haze
08 – Messalina, Messalina
09 – God Says (ft.Hangman’s Chair)
Perturbator zapowiada album Lustful Sacraments
Już teraz można zapisać się na pre-save utworu Death of the Soul, który ukaże się już wkrótce, jako pierwszy singiel promujący album Lustful Sacraments.

Perturbator – Wrocław, Warszawa – bilety

20 października – Zaklęte Rewiry, Wrocław

21 października – Progresja, Warszawa

Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Event odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, które będą wówczas obowiązywać.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Perturbator zagra w Polsce! Czeka nas podwójna dawka elektroniki

30 stycznia 2021
Perturbator zapowiada album „Lustful Sacraments”

W Cyberpunku 2077 usłyszymy przedstawicieli polskiej sceny elektronicznej

10 grudnia 2020
Perturbator zapowiada album „Lustful Sacraments”

Perturbator, Health, Author & Punisher | Wrocław, Warszawa | bilety

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.