Perturbator / Warszawa

Koncerty
Perturbator / Warszawa

Czwartek, 24 października 2019
godz: 19:00

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Król dark wave’u wraca na kolejny klubowy koncert do Polski! Perturbator jesienią 2019 wyruszy w europejską trasę koncertową, na której promować będzie nowy nadchodzący album. Jednym z przystanków na trasie będzie Warszawa! Żywiołowe show Jamesa Kenta z wyjątkową oprawą wizualną uraczy fanów mrocznych brzmień elektronicznych na jedynym klubowym koncercie w Polsce 24.10.2019r.

PERTURBATOR (Francja, Blood Music) – dark wave, synth wave

O tym artyście w Polsce zostało już napisane wiele, ale żaden redaktor nie jest w stanie oddać tego jak wyglądają koncerty Perturbatora na żywo. Na przestrzeni lat muzyka Jamesa Kenta ewoluuje, od retro-futurystycznych brzmień na debiutanckim „Terror 404”, „I Am The Night” i „Dangerous Days”, przez taneczne „The Uncanny Valley”, aż do niezwykle surowej i mrocznej EPki „New Model” z 2017 roku. Dyskotekowe melodie rodem z lat 80-tych tym razem ustępują agresywnej, brudnej i niezwykle ciężkiej elektronice, czym artysta udowadnia, że nie jest jednym z tych, którym można przypiąć łatkę grania tego samego. Dodatkowo James od wydania owej EPki rozpoczął koncertowanie w poszerzonym składzie, a do współpracy zaprosił perkusistę. To był kolejny strzał w dziesiątkę, ponieważ live acty artysty nabrały całkowicie innego wymiaru, a dokładając do tego znak rozpoznawczy koncertów Perturbatora, czyli oprawę świetlną i wizualizacje – mamy twór kompletny, zaskakujący i trzymający człowieka w napięciu przez cały czas trwania seta.

Dzisiaj, po kilku latach odwiedzania przeróżnych krajów, Perturbator ma bardzo ugruntowaną pozycję na światowej scenie dark wave’owej. Koncertował po całej Europie, USA, Kanadzie, a nawet Australii i zaliczył największe festiwale, jak np. Download Festival, Graspop, Sziget, Brutal Assault, Summer Breeze, Dour Festival, Hellfest, Rock Am Ring czy Rock Im Park.

Materiałem „New Model” udowodnił, że jest artystą dużego formatu, bo pomimo drastycznej zmiany stylu i eksplorowania nowych rejonów dla niego samego i dla jego fanów, James nadal muzycznie odciska swój firmowy znak na muzyce, tak, że już pierwsze dźwięki pozwalają rozpoznać rękę francuskiego artysty.

FFO: Gost, Carpenter Brut, Lazerhawk, VHS Glitch, Dance With The Dead, Kavinsky, John Carpenter

? https://www.facebook.com/Perturbator/
? http://www.perturbator.com

? „Excess” – https://youtu.be/JzVkP6qqsbE
? „New Model” https://www.youtube.com/watch?v=qEoxu0_8uZU
? „Sentient” https://www.youtube.com/watch?v=oTN6cGmH2yM
? „Venger” https://www.youtube.com/watch?v=-B7-Vcdlld8


Kup Bilety

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Perturbator / Warszawa Warszawa

Gaslamp Killer

Cz, 21 listopada 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
Perturbator / Warszawa Warszawa

Lamb

Cz, 21 listopada 2019
godz: 18:00

Perturbator / Warszawa Warszawa

Czwartek Lekko Techno w Luzztrze

Cz, 21 listopada 2019
godz: 23:30

Perturbator / Warszawa Warszawa

Locals / Smolna

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:30

Perturbator / Warszawa Warszawa

J1 | Shadows w/ Polar Inertia LIVE

Pt, 22 listopada 2019
godz: 23:00