Perturbator ponownie w Polsce. BILETY

News

Król dark wave’u wraca na kolejny klubowy koncert do Polski. Perturbator jesienią 2019 wyruszy w europejską trasę koncertową, na której promować będzie nowy nadchodzący album.

Na przestrzeni lat muzyka Jamesa Kenta ewoluuje, od retro-futurystycznych brzmień na debiutanckim Terror 404, I Am The Night i Dangerous Days, przez taneczne The Uncanny Valley, aż do niezwykle surowej i mrocznej EPki New Model z 2017 roku.

Dyskotekowe melodie rodem z lat 80-tych tym razem ustępują agresywnej, brudnej i niezwykle ciężkiej elektronice, czym artysta udowadnia, że nie jest jednym z tych, którym można przypiąć łatkę grania tego samego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkowo James od wydania owej EPki rozpoczął koncertowanie w poszerzonym składzie, a do współpracy zaprosił perkusistę. To był kolejny strzał w dziesiątkę, ponieważ live acty artysty nabrały całkowicie innego wymiaru.

Dokładając do tego znak rozpoznawczy koncertów Perturbatora, czyli oprawę świetlną i wizualizacje – mamy twór kompletny, zaskakujący i trzymający człowieka w napięciu przez cały czas trwania seta.

 

Koncert Perturbatora odbędzie się 24 października w warszawskiej Progresji. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →