Perturbator zagra w Polsce! Czeka nas podwójna dawka elektroniki

Eventpromo
Perturbator wystąpi w Warszawie i Wroclawiu

Perturbator w szczególnym towarzystwie przyjedzie do Polski na dwa szczególne sety! Po roku raczej ubogim w rave’y i elektroniczne imprezy nie spotka Was nic lepszego, niż doświadczenie na żywo jego show. Mamy bilety - a Wy powinniście to sprawdzić.

Perturbator – jesienne ożywienie sceny klubowej

Nie da się ukryć, że na scenie kulturalnej nie działo się absolutnie nic. Premiery, nowe labele, kolaboracje – to miłe, aczkolwiek i tak z nadzieją czekało się na imprezowe lato i intensywny sezon klubowy. Czterdzieści dni postu to nic w porównaniu z lockdownem. Ten dopiero dał się we znaki i na długie miesiące uniemożliwił funkcjonowanie w tym rytmie, z obowiązkowym rave’em w weekend. Środowisko muzyczne nie ustaje jednak w przekonaniu, że obecny rok będzie lepszy. Tegoroczna jesień już obfituje w obiecujące ogłoszenia, a jednym z nich jest podwójny występ Perturbatora. Artysta wystąpi w Warszawie i we Wrocławiu, a razem z nim na scenie pojawią się Health oraz Author & Punisher.

Perturbator wystąpi w Warszawie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

źródło

Perturbator – elektryczne wyładowania

Oto muzyk, swobodnie łączący brudnawy underground z tanecznymi nutami wprost z lat 80. – Perturbator z małych klubów trafił na festiwalowe sceny, gdzie totalnie udowodnił swoje umiejętności. Splecenie różnych stylów, finezja w muzycznym wyrazie oraz całościowy koncept zapewnił mu popularność oraz grono fanów gotowych pojechać za nim wszędzie. Jego występy to nie tylko set zagrany na żywo: to coś bliższe widowisku. Zgrzytająca elektronika, a na to głębokie efekty wizualne – brzmi jak coś, za czym zdążyliśmy prawdziwie się stęsknić przez te kilka miesięcy przestoju. No i warto wspomnieć, że artysta ma swój udział w nowości od CD Projekt Red – grze Cyberpunk 2077. Przygotował dla Was także nowy materiał – kto by nie chciał usłyszeć go na żywo?

Perturbator – Sentient [Music Video – UNCENSORED – The Uncanny Valley]

Wraz z Kentem do Polski zawitają także dwa inne projekty, oba równie nietypowe i alternatywne. Health to zespół, który opiera się na brzmieniowych kontrastach, natomiast pod pseudonimem Author & Punisher ukrywa się Tristan Shone, tworzący industrialną, toporną, naznaczoną śladami agresji muzykę. Takie trio warto doświadczyć na własnej skórze.

Health – Slaves Of Fear

Perturbator – Wrocław, Warszawa – bilety

20 października – Zaklęte Rewiry, Wrocław

21 października – Progresja, Warszawa

Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Event odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, które będą wówczas obowiązywać.

zdjęcie główne: Facebook/PerturbatorPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →