NIK COLK VOID zapowiada debiutancki solowy album

Fot. Materiały promocyjne
News
NIK COLK VOID - późna debiutanka

Płyta zatytułowana Bucked Up Space będzie miała swoją premierę w kwietniu. Promuje ją już teraz kawałek Interruption Is Good.

NIK COLK VOID – późna debiutanka

NIK COLK VOID ogłosiła szczegóły dotyczące jej debiutanckiego solowego albumu Bucked Up Space, który ma się ukazać na czerwonym, przezroczystym winylu i cyfrowo za pośrednictwem Editions Mego 8 kwietnia 2022 roku.

NIK COLK VOID jest dobrze znana ze swojej działalności w projektach Factory Floor, Carter Tutti Void (wraz z Chrisem Carterem i Cosey Fanni Tutti) oraz NPVR (i z nieżyjącym już Peterem Rehbergiem), ale dopiero po wielu latach działalności na scenie postanowiła wydać album sygnowany jedynie jej nazwiskiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy Peter Rehberg poprosił mnie o nagranie płyty dla Editions Mego, nie czułam się gotowa i zapytałam, czy nie moglibyśmy nagrać jej razem. Współpraca jest tak zakorzeniona w tym, co robię, że poczułam się gotowa do stworzenia tego albumu dopiero po przepracowaniu pomysłów na żywo

– wyjaśnia VOID.

Wydawnictwo promuje już teraz nagranie Interruption Is Good :

NIK COLK VOID – Interruption Is Good

NIK COLK VOID – ciepło, jedność i emocje

Według informacji prasowej Bucked Up Space łączyć ma w sobie miłość VOID do improwizacji oraz do muzyki napędzanej szybkim bitem. W procesie nagrywania VOID stosowała różne taktyki, w tym metodyczne podejście do zbierania danych w domowym studio w sposób nie różniący się od prowadzenia dziennika. Jej mikroskopijne skupienie na surowym szumie instrumentalnym, nawarstwione i przeformułowane, zaowocowało katalogiem dźwięków, które potem podzieliła na grupy pod względem ich brzmienia, gęstości i tekstury.

Te początkowe utwory zostały zabrane do studia w Margate, gdzie VOID umieściła je w bardziej spójnym kontekście kompozycyjnym. Coś, co pragmatycznie zaczęło się jako zimne i oderwane, w studiu zyskało ciepło, jedność i emocje.

Ważne było dla mnie, aby prostota w utworze maskowała wiele złożoności, chcę, aby ta praca była przyswajana instynktownie – tłumaczy artystka.

Napisany, wykonany i wyprodukowany przez NIK COLK VOID album ma być dopieszczony producentko przez Jamesa Greenwooda, zmasterowany przez Rashada Beckera i zmiksowany przez Martę Salogni.

Okładka płyty Bucked Up Space

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →