HEX nie bierze jeńców – mocne uderzenie na początek roku

Materiały prasowe
News
Paolo Ferrara, Lorenzo Reganzini, HEX

Powstały w Barcelonie kolektyw, jest na fali po obfitym w nowe wydawnictwa roku 2021 oraz ostatnim głośnych występach Paolo Ferrary i Lorenzo Ragaziniego w Boiler Roomie. Na sam początek nowego roku HEX TechnoMovement wypuścił nową płytę, będącą manifestem artystów - jest głośno i ostro. Posłuchajcie!

HEX ogłasza techno-metalową rewolucje


Kolektyw od początku swojej działalności zaciera granice między muzyką klubową, a ciężkimi brzmieniami. Na dziewiątym wydawnictwie kolektywu HEXAnarock 19, mamy do czynienia z prawdziwą nawałnicą gitar oraz techno. Autorzy promują nowe wydawnictwo, określając je jako „prekursorskie wydanie TechnoMetalowe”.

Ta EPka jest maksymalnym wyrazem obecnego zamiaru Paolo Ferrary i Lorenzo Raganziniego, by połączyć Techno z heavy metalem i rockiem pod nazwą nowego przesterowanego, surowego, metalicznego i post-apokaliptycznego gatunku, który nazwali „TechnoMetal”

– czytamy w notce o wydawnictwie

Na Anarock 19 znalazły się również świetne remiksy uznanych artystów Antigone oraz Tima Tamy, dla których jest to pierwsza współpraca z kolektywem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

HEX009 – Anarock 19

Z Barcelony w świat

Hex to założony w 2014 roku przez Paolo FerrarePØLI” i Lorenzo Raganziniego, interdyscyplinarny ruch techno, który tworzą: muzyka, sztuka, odzież, fotografia i wideo; skrzyżowanie różnych ludzi, których łączy wspólne zainteresowanie muzyką i alternatywnymi formami wyrazu sztuki. Członkowie kolektywu reprezentują mroczne, często kontrowersyjne i nawiązujące do okultyzmu oraz subkultury metalowej formy ekspresji. W ubiegłym roku kolektyw w związku z obostrzeniami w Hiszpanii oraz rozszerzeniem działalności poza stolicę Katalonii, zmienił nazwę z Hex Barcelona, na Hex TechnoMovement. Grudniowe występy Lorenzo Ragaziniego i Paolo Ferrary w Boiler Roomie zobaczyło do tej pory ponad 160 tysięcy ludzi.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →