Rosie Thomas nagrała urokliwy cover piosenki Björk z udziałem m.in. Sufjana Stevensa, The Shins i Iron & Wine

Fot. Materiały promocyjne
News
Rosie Thomas prezentuje nową wersję najbardziej znanej piosenki Björk

Rosie Thomas wzięła na warsztat piosenkę autorstwa Björk. Mowa o utworze All Is Full Of Love, który pierwotnie ukazał się w 1997 roku.

Rosie Thomas prezentuje nową wersję najbardziej znanej piosenki Björk

Pochodząca z Nashville artystka alt-folkowa Rosie Thomas, do wykonania przeróbki utworu Björk All Is Full Of Love, zaprosiła naprawdę mocną muzyczną drużynę. W jej skład wchodzą: Sufjan Stevens, The Shins, Iron & Wine, Alexi Murdoch, Charity Theilen z The Head and The Heart oraz Kanene Pipkin z The Lone Bellow.

Rosie Thomas – All Is Full Of Lov (Björk Cover)

Cover w wykonaniu Thomas zapowiada jej nadchodzący projekt zatytułowany Lullabies For Parents, Vol 1, który będzie zawierał muzykę, podcast, a także eseje i filmiki na temat rodzicielstwa. Thomas pracowała nad piosenkami z tego wydawnictwa wraz z mężem, producentem Jeffem Shoopem. W komunikacie prasowym wyjaśnia:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwotnie plan był taki, aby zrobić spokojną kołysankową wersję piosenki i podkreślić jej czułe wersy. Chociaż w dzisiejszych czasach możemy ze zrozumiałych względów nie zwracać na to uwagi, w rzeczywistości miłość naprawdę jest wszędzie dookoła. Głowa do góry. Bądźcie pełni nadziei. Szukajcie jej. Pokazujcie ją. Rozdawajcie ją. Miłość rozkwita. Miłość zwycięża. Jest w zasięgu ręki. Tak więc, gdy Shoop pracował nad piosenką, dodawał kawałki i kształtował aranżację, wpadł pomysł, by zebrać wokale kilku linijek od gromadki różnych przyjaciół i różnorodnych głosów (nawet naszych dzieci), by wprowadzić je do utworu i ostatecznie stworzyć coś w rodzaju chóru. To dla mnie naprawdę wyjątkowe, że wszyscy ci przyjaciele śpiewają razem tę samą piosenkę. Czuję się jak nasze własne małe We Are The World… Może naprawdę We Are The Small World Afterall?

Okładka Lullabies For Parents, Vol 1

Lullabies For Parents, Vol 1 – lista utworów

01 I Will Carry You (Always Here For You)
02 Always Be My Baby” (Mariah Carey Cover) (Feat. The Shins, Sufjan Stevens, & Josh Ottum)
03 Even My Best Won’t Be Good Enough
04 It’ll Be Alright
05 All Is Full Of Lov (Björk Cover)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →