Munoludy 2021 – House/Techno Impreza Roku Polska 2021 – oto nominacje!

Fot. Materiały prasowe
News
Munoludy, Munoludy 2021

Lubicie imprezy? Kto nie lubi. Pora poznać 10 tych, które zostały nominowane w plebiscycie Munoludy 2021 w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2021.

Promotorzy, właściciele klubów czy sami artyści mają realny wpływ na codzienny wygląd rodzimego podwórka sceny elektronicznej. To oni tworzą klubowo-festiwalowe line-upy, decydują o poziomie odwiedzanych przez nas imprez. Blisko 450 osób z dedykowanej Munoludom grupie od końcówki kwietnia oddawało swoje głosy w celu wybrania najbardziej zasłużonych za ubiegły rok artystów, klubów, projektów czy inicjatyw w aż siedemnastu kategoriach.

Rok temu najlepszą imprezą house/techno okazała się ta z udziałem ARTBAT na Smolnej. Drugie miejsce zgarnęły oba maratony 999, na trzecim stopniu podium uplasowała się Tresor Resient Night we wrocławskim Transformatorze. Tym razem żaden z wymienionych klubów nie znalazł uznania w oczach osób głosujących, co pokazuje tylko jak różnorodny, wysokiej klasy content są w stanie dostarczyć inne miejsca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2021

Wszystkich imprez wymienionych w pierwszym etapie głosownia było ogrom. O obecności w finałowe dziesiątce jednej kosztem drugiej nie rzadko decydował zaledwie punkt. Zliczenie wszystkich wymagało pełnego skupienia i skrupulatnego podejścia do tematu. Łatwo nie było, ale się udało. Przed Wami nominowani w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2021.

House/Techno Impreza Roku Polska 2021

CIAŁO, WROCŁAW | SPLOT W/ RHYW
JASNA 1, WARSZAWA | BEN UFO, KOVVALSKY, HERMENEIA / DAISY CUTTER, FEELAZ
JASNA 1, WARSZAWA | LOST IN ETHER: SWARM INTELLIGENCE 
P23, KATOWICE | ANETHA & SCHACKE
PROJEKT LAB, POZNAŃ | TECHNOKRACJA X LAB: UMWELT
PROJEKT PRALNIA, WROCŁAW | KAS:ST
SCHRON, POZNAŃ | UNDER THE VIBE PRES. PORNBUGS (BONDAGE MUSIC)
SIXA, KATOWICE | DIAGONAL BY ATTACHÉ: LA CIUDAD DE LA FURIA W/ FANSTRØM
TAMA, POZNAŃ | DJ BORING
WODA BEACH BAR, KATOWICE | INNELLEA

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy 2021, Munoludy
Fot. Munoludy 2021

Munoludy 2021. Nie zwlekaj – zagłosuj!

Odwiecznie zadawane przez Was pytanie – „jak głosować?” – nie mogło pozostać bez odpowiedzi. Przeszedłeś/przeszłaś proces uwierzytelnienia? Dobrze się składa. Od tego momentu będziesz miał_a możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Możesz wskazać tyle, ile chcesz, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii. Pierwszy wybór – 3 punkty, drugi – 2, ostatni – 1. Proste? No raczej, że tak.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →