Klub Smolna przejmie jedną ze scen na FEST Festival

Fot. Materiały promocyjne
Festiwale News
FEST Festival

Poznajcie pierwszych wykonawców "Kręgów Tanecznych" na FEST Festival 2021.

FEST  Festival i Smolna znów działają razem 

FEST  Festival po raz kolejny wszedł we współpracę z warszawskim klubem Smolna. Jej rezultatem jest utworzenie w urokliwym Parku Śląskim sceny Krąg Taneczny.

Krąg Taneczny zarządzany przez Smolną to pierwsze z kilku tego typu ogłoszeń i będzie on jedną z kilku scen dedykowanych muzyce elektronicznej, które razem stworzą strefę festiwalową związaną z różnymi rodzajami tego gatunku – czytamy w informacji prasowej FEST Festivalu.

Krąg Taneczny wraz z zaproszonymi artystami zadbają o to, żeby przez pełne cztery dni festiwalu plenerowa przestrzeń była wypełniona najlepszą muzyką. Wśród wykonawców, którzy wystąpią na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Adana Twins, Agoria, Bart Skils, Kamp!, aka Beskres, BOg, Cocolino, Denis Horvat, DUSS, Einmusik, Giorgia Angiuli LIVE, Lilly Palmer czy Victor Ruiz.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

FEST Festival – będą kolejne ogłoszenia 

W tym momencie znamy 1/3 całego line-upu tegorocznej edycji festiwalu. Wśród innych ogłoszonych artystów znaleźli się m.in. Fisher, Kygo, Alan Walker, Purple Disco Machine czy Sam Feldt.

FEST Festival odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia w Parku Śląskim, w Chorzowie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →