FEST Festival prezentuje artystów z czterech elektronicznych kręgów

fot. materiały prasowe
Zapowiedzi
Fest Festival elektronika

FEST Festival dokonuje ostatnich zmian w line-upie imprezy i przedstawia ostateczny skład elektronicznych artystów, którzy tego lata wystąpią w Chorzowie. Będą giganci światowej sceny, będą najlepsi polscy DJ-e i producenci, będą też mniej znani, lecz wysoko aspirujący. Zejdźcie po kolei do każdego z czterech elektronicznych kręgów FESTa.

FEST Festival 2021 – elektroniczna ziemia obiecana

Impreza nie spuszcza gardy, choć ostatnio spadło na nią trochę ciosów w postaci odwołanych występów niektórych artystów. Jednak bez obaw: festiwal tak czy inaczej odbędzie się i w dniach 11-14 sierpnia fani wszelkiego rodzaju muzyki tłumnie stawią się w Chorzowie.

FEST Festival zaskakuje jednak nie tylko determinacją, ale i różnorodnością. Tegoroczna edycja to niemalże szok gatunkowy. Tak bogaty line-up pod względem rozpiętości muzycznej nie zdarza się często, a i rodzajowo zrobiło się tu niezwykle gęsto. Elektroniczna obstawa festiwalu to cały wachlarz artystów, reprezentujących każdy nurt, jaki tylko sobie wymyślicie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Fest Festival 2021: Enrico Sangiuliano zagra set zamknięcia!

Z powodu tej gęstości, aż cztery sceny zostały zadedykowane elektronicznym brzmieniom. Krąg Taneczny by Smolna, Astral z motywem przewodnim psytrance’u, Raban z konkretnym uderzeniem drum&bass oraz lajtowy Eden, tworzony do spółki z Wisłoujściem czekają, żeby rozgrzać plenerowy parkiet do czerwoności.

Fest Festival elektroniczny line up

fot. materiały promocyjne

Krąg Taneczny by Smolna – pierwszy stopień do raju(?)

Z przyjemnością prezentujemy nocną odsłonę FEST Festival, czyli elektroniczną scenę stworzoną wspólnie z warszawskim klubem Smolna. Jak sama nazwa wskazuje, na tamtejszym parkiecie powinno wiecznie brakować miejsca, bowiem niemożliwe będzie powstrzymanie się od tańca. Park Śląski nie będzie spać przecz cztery kolejne noce.

Krąg Taneczny by Smolna zasilą artyści w składzie: Enrico Sangiuliano Closing Set, BOg, Einmusik, Adana Twins, Agoria, Lilly Palmer, Bart Skills, Victor Ruiz, Beskres, Cocolino, Denis Horvat, Giorgia Angiuli Live oraz Duss.

Fest Festival elektroniczny line up

fot. materiały promocyjne

Astral Stage – FEST Festival na innej planecie

To dopiero druga z elektronicznych scen podczas chorzowskiego wydarzenia, ale już chyba widać, że im dalej w przysłowiowy las, tym ciekawiej. Już przecież sam skład występujący na Kręgu Tanecznym by Smolna jest wystarczająco kuszący, by poważnie przemyśleć obecność na tegorocznej edycji FESTa.

Astral Stage przez calutkie cztery dni festiwalu będzie raczyć Was najlepszą selekcją psytrance’u. Oprócz muzycznych doznań, oferuje się z wizualami, które dwukrotnie podbiją Wasze wrażenia z nocnych rave’ów.

Na scenie, której wizualna odsłona zostanie w pełni dopasowana do klimatu psychodelicznego świata, znajdziecie największe nazwiska tego gatunku. Astral Stage to nie tylko scena, ale również strefa muzyczno-artystyczna wypełniona kulturą psychodeliczną, dzięki której będziecie mogli dosadnie poczuć klimat i wejść w świat tej części elektroniki. Dołączając do Astral dołączycie do rodziny o otwartych umysłach i sercach dzieląc się z innymi swoją energią i kreatywnością

– piszą organizatorzy Fest Festival.

Na Astral Stage zagrają: Bongo, Captain Hook, CJ Art, Deedrah, Dreddy, Dzida, Egorythmia, Eitan Reiter live, Gaudium, Havaya, Jara Luca, Jedimaster, Jot, Koda Kade, Laughing Buddha, Magik, Main Ape, Menog, Nois, Out Of Orbibt live, Primal, Rita Raga, Skyfall, Sourone, Transwave, Trip oraz Tromesa.

Astral Stage Fest Festival elektroniczny line up

fot. materiały promocyjne

Raban Stage by 175 BPM – maraton z drum & bass

Ten profil miał już okazję sprawdzić się dwa lata temu i okazało się, że FEST Festival bez Raban Stage i konwencji drum & bass to nie jest ten sam festiwal. Naturalnie więc, że i w tym roku zaproszono artystów specjalizujących się w tym stylu, którzy będą dla Was grać calutkie cztery dni.

Przeczytaj: FEST Festival 2021: cztery dni na scenie psytrance

Raban Stage przedstawia swoich artystów w składzie: Adamformat./, A.M.C, AL/SO, Atom, Bad Company UK, Bifidus Aktif, Buhhaj, Dillinja, Dirty Doe, DJ Hype, Dj Marky + MC GQ, Document One + MC Felon, Emperor, Ferro, Friction, Ginee, Greenhouse Effects, Handra, Harriet Jaxxon, Hash, Kanine, Keeno, Kove, Krzyku, Mad Cannabeatz, Maduk, Mampi Swift, Mia Twin, Neverafter, N O I, Phace, Pogan, Protest, Ros, Sick, Some Minds, Tilt, Tome Encore, Unglued oraz Wonter.

Raban Stage line-up

fot. materiały promocyjne

EDEN Stage- FEST Festival x Wisłoujście przez cały dzień i całą noc

Pokątnie będzie można nazywać tę scenę strefą chillu, bowiem na niej impreza będzie toczyć się w swoim rytmie, zarówno w dzień, jak i w nocy. Sety na EDEN Stage rozpoczną się w samo południe i wydaje mi się, że będą doskonałą inauguracją festiwalu – leniwie, spokojnie, we własnym tempie. Zagrają tam m.in. rezydenci Burning Mana, Garbicz Festival, berlińskiego Katerblau i Fusion, a każdy z zagranych tam setów zostanie Wam zaserwowany dzięki kolaboracji FESTA z festiwalem Wisłoujście.

Przeczytaj: Wisłoujście dwa w jednym. Festiwalowy weekend w zupełności wystarczy?

Na EDEN Stage usłyszycie: Be Svendsen live, Behrouz, Catz 'N Dogz, Commander Love, Deaf Can Dance, Eelke Kleijn, El Mundo, Electronic Elephant, Enigmatic, Esther Silex, Filip Sonik b2b Mihvu, Glasse, Igor Marijuan, Kapoor, La Fleur, Marcus Meinhardt, Mira b2b Chris Schwarzwälder, Oceanvs Orientalis live, Parfa For Cuva live, Piotr Ho b2b Kuak, Raidho b2b Foxall, Rampue live, Rodriguez Jr. live, Satori live, Skarby DJ set, Soukie & Windish, Tiga, WHOMADEWHO hybrid i Worakls.

EDEN Stage Wisłoujście

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →