FEST Festival 2021: cztery dni na scenie psytrance

fot. Radosław Kaźmierczak
Festiwale News
Fest Festival 2021 scena psytrance line-up elektronika

FEST Festival, jako jedna z nielicznych imprez masowych na taką skalę nie tylko nie składa broni, a wręcz podwyższa sobie poprzeczkę. Na wydarzeniu wystąpią artyści zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Mimo że do festiwalu zostały niecałe dwa miesiące, nadal ogłaszane są kolejne nazwiska. Wczoraj długa lista wykonawców uzupełniła elektroniczny line-up.

FEST Festival 2021 – przepis na festiwal w dobie pandemii

Przyznam, że w miarę upływu czasu, kiedy organizatorzy potwierdzali termin imprezy oraz dokładali do puli nowych artystów, zaczęłam faktycznie mieć nadzieję, że to wypali. Szczególnie, że nie tak, jak w przypadku innych wydarzeń (ale nie będziemy pokazywać palcem), FEST Festival nie komunikował wszem i wobec: mamy plan. Oczywiście bez podawania szczegółów. Organizatorzy chorzowskiego eventu wyrazili się bardzo konkretnie: cała impreza uległa wydłużeniu o dwa dni w stosunku do 2019 roku, kiedy to odbyła się ostatnia edycja oraz o jeden dzień w stosunku do roku poprzedniego, kiedy wydarzenie jednak nie doszło do skutku. Prócz tego, w Parku Śląskim stanie aż dziewięć scen – niektóre przeznaczone stricte pod elektronikę – no a w samym festiwalu, wziąć będą mogły udział jedynie osoby zaszczepione.

Dość drastyczny jest ten ostatni punkt i budzący wiele kontrowersji, niemniej jednak jest to podstawowy warunek, aby uczestnicy mogli bawić się w bezpiecznych okolicznościach, co podkreślają zresztą sami organizatorzy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: FEST Festival kontra antyszczepionkowcy – „Nie ma wolności bez odporności”

Fest Festival 2021 scena psytrance line-up elektronika

fot. Radosław Kaźmierczak

FEST Festival 2021 – psychodelicznie na maksa

Ledwie parę dni temu usłyszeliśmy nowinę, że klub Smolna przejmie jedną ze scen podczas eventu, by nieco później otrzymać pokaźny spis artystów, którzy zagrają na Raban Stage 2021 by 175 BPM. I to nie koniec dobrych wieści, bowiem FEST Festival 2021 odpalił miejscówkę specjalnie dla fanów psytrance. To, co będzie działo się na Astral Stage, zostanie na Astral Stage. No i bez dwóch zdań, będzie to widowisko audiowizualne, duchowo-artystyczne, podkręcone spirytualizmem i podniosłością momentu.

Na Astral Stage zagrają dla Was: Bongo, Capitan Hook, CJ Art, Deedrah, Dreddy, Dzida, Egorythmia, Elian Reiter live, Gaudium, Havaya, Jara Luca, Jedimaster, Jot, Koda Kade, Laughing Buddha, Magik, Main Ape, Menog, Nois, Out of Orbit live, Primal, Rita Raga, Skyfall, Sourone, Transwave, Trip oraz Tromesa.

Fest Festival 2021 scena psytrance line-up elektronika

Fest Festival 2021

Co sądzicie o takim line-upie?

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →