Smolna zwraca się z prośbą o wsparcie w trakcie pandemii

News
Smolna zwraca się z prośbą o wsparcie

W świetle panujących okoliczności warszawska Smolna to kolejny klub, który zdecydował się na organizację zbiórki pieniężnej. Darczyńcy mogą liczyć na szereg gadżetów ze specjalnie przygotowanej na tę okoliczność kolekcji.

Save Smolna – apel o pomoc

Sytuacja panująca na szeroko pojętym rynku gastronomicznym zdaje się pogarszać z dnia na dzień, co zmusza kolejne podmioty do zwrócenia się o wsparcie. W dniu dzisiejszym taki apel wystosowała Smolna, a jego treść można przeczytać poniżej:

Smolna to nie tylko klub, to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia przygotowują to miejsce na Wasze przyjście. Managerowie, selekcjonerzy, ochrona, barmani, obsługa nocna i dzienna. Od lat promują, oświetlają, nagłaśniają, dbają o czystość, serwują Wam najlepsze drinki. Bez ich zaangażowania podziemia kamienicy byłyby dalej zakurzoną, opustoszałą piwnicą.

Z tego miejsca zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Wiemy jak ciężka jest obecnie sytuacja i nie przychodzi nam to łatwo, ale w obliczu kolejnego przedłużenia zakazu organizowania imprez, jesteśmy pewni, że nie obronimy się bez Waszego wsparcia. Utrzymanie instytucji jaką jest Smolna, olbrzymiego lokalu w samym centrum Warszawy, całej jej obsługi i pracowników, bez żadnych dochodów może się okazać ciężarem nie do udźwignięcia. Dlatego też prosimy Was o wsparcie.

Symbolem wdzięczności, który otrzyma każdy, niezależnie od wysokości wpłaty, będzie zawieszka z logo Smolnej. Specjalnie na tę okazję zaprojektowaliśmy też limitowany merch Smolnej “TAKE CARE”. Im więcej zdecydujecie się przekazać, tym większy wybór na Was czeka.

Pierwsze wpłaty pozwolą nam utrzymać stabilność finansową, opłacić czynsz, pracowników, słowem przetrzymać ciężki okres zakazu imprez.

Więcej szczegółów: https://zrzutka.pl/fc7tb8

#takecare
#savesmolna

Dbajcie o siebie, a wkrótce znowu się spotkamy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Save Smolna – gadżety dla darczyńców

Oprócz wspomnianej w poście zawieszki, klub przygotował szereg gadżetów z limitowanej kolekcji w zamian za wsparcie. W zależności od wysokości datku, można uzupełnić swoją garderobę o koszulki, bluzy, worki czy plecaki. Link do zbiórki wraz z szerokim opisem znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →