Munoludy 2021 – Nagrody Jury. Poznajcie laureatów

News
Munoludy 2021 - Nagrody Jury

Plebiscyt Munoludy 2021 powoli przechodzi do historii. Poznaliśmy wyniki głosowania otwartego, a tym samym grono laureatów_ek w poszczególnych kategoriach. Przed nami ostatni etap – nagrody jury oraz nagrody specjalne. Dowiedzcie się, kto zdobył te pierwsze!

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy na samym początku, do tegorocznej odsłony plebiscytu postanowiliśmy wprowadzić nowość w postaci nagród jury. W ich ramach wybraliśmy pięć kategorii, w których nominowane osoby i podmioty zostały zaproszone do wewnętrznego głosowania – to właśnie nominowani stanowili jury, które miało wyłonić zwycięzcę. Taka nagroda – przyznana przez kolegów i koleżanki po fachu, nominowane w tej samej kategorii – ma szczególny wymiar i znaczenie. Dlatego właśnie rezultaty tych głosowań budzą wyjątkowe emocje i są wyrazem wzajemnego szacunku wśród osób funkcjonujących obok siebie na scenie klubowej.

Munoludy 2021. Nagrody Jury – Kategorie

Ostatecznie nagrody jury zostały przyznane w trzech kategoriach, gdyż w dwóch pozostałych nie osiągnięto wymaganej frekwencji wynoszącej 50 procent (w wyznaczonym do głosowania czasie zagłosowała mniej niż połowa uprawnionych do głosu, czyli nominowanych). Te kategorie to:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wytwórnia Roku Polska 2021

Inicjatywa Roku Polska 2021

Klub Roku Polska 2021

Kto zgarnął najwięcej głosów od kolegów po fachu, a nierzadko też konkurentów? Oto wyniki!

Munoludy 2021. Wytwórnia Roku Polska 2021 – Nagroda Jury

3. Vidno Airlines Records

2. The Very Polish Cut Outs

1. KOOKY MUSIC

kooky music
Kooky Music

Choć w głosowaniu publiczności triumfowała wytwórnia The Very Polish Cut Outs, to grono nominowanych postanowiło przyznać wyróżnienie pewnemu wrocławskiemu labelowi, który prężnie działał w minionym roku. Kooky Music, czyli wspólny projekt Gogana i Schrilla, jest odzwierciedleniem pasji obu panów do brzmień okołohouse’owych, zwłaszcza tych minimalowych. Ubiegłoroczne wydawnictwa spotkały się z tak dobrym przyjęciem, iż nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne premiery. Wszak, „apetyt rośnie w miarę jedzenia”. Zacieramy ręce!

Munoludy 2021. Inicjatywa Roku Polska 2021 – Nagroda Jury

3. Zajezdnia

2. Techenko

1. SPLOT

splot
Splot

Od samego początku, czyli roku 2019, działalność Splotu wywołała niemałe zamieszanie i odcisnęła pozytywny wpływ na rodzimej scenie klubowej. Jednak pomimo napływających zewsząd słów uznania i kolejnych sukcesów, Guiltee, Glassz i dadan karambolo nie spoczywają na laurach. Ba, wrocławski kolektyw stale rozwija wachlarz aktywności, czego przykładem jest m.in. inauguracja własnego labelu. Trudno nie kibicować ludziom, którzy ogromne pokłady pasji przekładają na konkretne działania. Trzymamy kciuki!

Munoludy 2021. Klub Roku Polska 2021 – Nagroda Jury

3. Ciało, Wrocław

2. Sfinks700, Sopot

1. CRACKHOUSE, GDAŃSK

crackhouse
Crackhouse

Umówmy się – spośród wszystkich kategorii, w ramach których, prócz nagród publiczności, przyznawane są nagrody jury, to właśnie ta budzi najwięcej emocji. Zostać docenionym przez inne kluby, dla których mniej lub bardziej stanowi się konkurencję, to duża rzecz. Tym bardziej gratulacje należą się Crackhouse, zdobywcy tego cennego wyróżnienia.

Swoim nieszablonowym podejściem gdańska ekipa wnosi nową jakość na rodzimą scenę. Jak widać, nie pozostaje to obojętne w ocenie innych klubów, a skoro ocena ta jest pozytywna, to trudno marzyć o czymś więcej. Oby tak dalej!

Munoludy 2021. Wyniki głosowania otwartego

To już prawie finał plebiscytu Munoludy 2021. Przed Wami już tylko ogłoszenie wyników nagród specjalnych, które nastąpi w tym tygodniu! Tymczasem przypominamy rezultaty głosowania otwartego w ramach etapu drugiego. Oto laureaci i laureatki Munoludy 2021!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →