Moogerfooger Effects – klasyczne analogowe efekty w DAW-ie

fot. moogmusic.com
News Technologia
Moogerfooger Effects

Dzieje się! Jak sami widzicie producenci zarówno sprzętu muzycznego, jak i wirtualnych wtyczek oferują nam w ostatnich dniach mnóstwo ciekawych rozwiązań. Tym razem amerykański Moog, po serii premier swoich klasycznych instrumentów na macOS, prezentuje wirtualne efektory Moogerfooger Effects.

Moogerfooger Effects

Wtyczki Moogerfooger Effects to ponowne wynalezienie klasycznych pedałów Mooga, które przeniosą legendarne brzmienie i charakter analogów do Twojego komputera. Oryginalne rozwiązania zostały zaprojektowane przez Boba Mooga i jego zespół inżynierów na przełomie wieków.

Pedały efektowe Moogerfooger były bezpośrednimi potomkami oryginalnych syntezatorów modułowych Moog, przystosowane do przetwarzania, modulowania i grania z wejściami od gitary, głosu i syntezatora po dowolne, wyobrażalne źródło dźwięku. Od bujnego, ciepłego obwodu analogowego opóźnienia w MF-104 po wirujące efekty fazera w MF-103 i legendarny rezonansowy filtr dolnoprzepustowy w MF-101 Moogerfoogers stały się znane ze swojego brzmienia i modularności, przyjętych przez studia i wykonawców na całym świecie

– czytamy w notce prasowej.

Każdy z siedmiu efektów został skrupulatnie odtworzony z szacunkiem dla bujnych, charakterystycznych tonów oryginalnych obwodów analogowych. Dzięki funkcjonalności stereo i rozszerzonemu zestawowi funkcji wtyczki te dodatkowo dostosowują klasyczną funkcjonalność Moogerfooger do nowoczesnego twórcy cyfrowego. Dzięki wszystkim parametrom gotowym do zautomatyzowania, a także możliwości zapisywania i zarządzania ustawieniami wstępnymi wtyczki Moogerfooger Effects mutują i kształtują się wokół ścieżek audio. Wtyczki mają również funkcje CV, tak że nie ma problemu z modulacją parametrów instrumentów spoza DAW-u. Warto tu także odnotować, że w przeciwieństwie do wirtualnych instrumentów wtyczki te są dostępne również dla użytkowników Windowsa!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moogerfooger Effects – siedmiu wspaniałych

Rodzina efektów obejmuje zarówno czyste filtrowanie, jak i szalenie eksperymentalną modulację zaprojektowaną do manipulowania, ulepszania i pełnego przekształcania dowolnego dźwięku. Choć każdy z nich posiada własną, odrębną tożsamość, efekty te są zaprojektowane tak, aby idealnie ze sobą współgrały.

  • MF-101S Lowpass Filter 
  • MF-102S Ring Modulator
  • MF-103S 12-Stage Phaser 
  • MF-104S Analog Delay 
  • MF-105S MuRF
  • MF-107S FreqBox
  • MF-108S Cluster Flux

Zobaczcie, jak fantastycznie prezentują się wirtualne efektory w prezentacji od White Noise Studio:

7 reasons why you must have the MOOGERFOOGER bundle

Moogerfooger Effects jest dostępny do nabycia na stronie Mooga za 149 dolarów amerykańskich.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →