Modeselektor prezentuje „Work” – zobaczcie!

fot. materiały prasowe
Kultura News
Modeselektor

Piąty album berlińskiego duetu Modeselektor – "Extended", został zinterpretowany przez tancerza Coreya Scotta-Gilberta. Efekty tej współpracy są wyborne i od kilku dni można je zobaczyć za darmo na youtubowym kanale ARTE Concert. Sprawdźcie sami!

Budzisz się. Myjesz. Ubierasz. Pracujesz. Śpisz. I od nowa.

Projekt Work wyreżyserował artysta wizualny Krsn Brasko, pod kierownictwem Tobiasa Staaba. Początkowo był dostępny jedynie jako treść premium dla abonentów kanału ARTE. Od początku lutego pełny materiał dostępny jest za darmo na YouTube.

Work to wyjątkowa interpretacja muzyki berlińskiego producencko-didżejskiego duetu Modeselektor (czyli Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego) w formie szalonego, powtarzalnego tańca symbolizującego rutynę pandemicznej codzienności – wszystkie gesty i ruchy są jasno określone. Sam tancerz nie krył radości z projektu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stworzony w bezlitosnym roku Work stał się azylem, miejscem, w którym można znaleźć ukojenie przed światem zewnętrznym. Nieuchronne uderzenie Extended w wykonaniu Modeselektora sprawiło, że tak intensywnie wcielałem się w prozaiczne zadania, że nie tylko stały się one ważne, ale zapomniałem o ich pierwotnym celu, a tworzenie stało się ważniejsze niż jakikolwiek rezultat. […] Odkryłem na nowo intencję prostych zadań, aby tworzyć moją rzeczywistość bez względu na przeszłość. Stworzyłem Work w sposób, który prosi wykonawcę o zanurzenie się w cały proces twórczy. Wcielając się w pełni w każde zadanie, znajduję się na polu minowym emocji. Work jest egzorcyzmem nudy zarówno w jej tworzeniu, jak i w jej praktykowaniu.

– wyjaśnił Corey Scott-Gilbert

Przyznajcie, że trzeba mieć w sobie ogromną pasję i talent, by zinterpretować rutynę w formie tańca do tak niecodziennej i wymagającej muzyki Modeselektora. Przekonajcie się sami!

Modeselektor presents: Work – @ARTE Concert

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →