Egzorcyzm nudy najnowszego dzieła. Muzyka i taniec znowu razem

Fot. Birgit Kaulfuss
News
Modeselektor

Zapowiedziany na 9 kwietnia 27-utworowy mixtape, z gościnnym udziałem Jackson & His Computerband i Paul St. Hilaire, autorstwa Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego, doczekał się oficjalnej premiery. Jednak to nie koniec wieści wydawniczych spod ręki niemieckiego duetu. Jak się okazało, mixtape jest podstawą innego projektu. Ponad 60-minutowego filmu Work.

Film Work został wyreżyserowany przez artystę wizualnego Krsn Brasko, pod kierownictwem Tobiasa Staaba. Będzie można go oglądać na żądanie od 9 kwietnia na stronie Arte TV, europejskim kanale publicznym, poświęconym programom kulturalnym.

Modeselektor presents Work

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Modeselektor. Extended x Work

Niemiecki duet Modeselektor ujawnił niedawno serię Extended, obejmującą tytułowy mixtape oraz szereg nadchodzących EP-ek, które zostaną wydane w nadchodzących miesiącach. Mixtape jest mocno związany z Work, ponad 60-minutowym filmem, który skupia się na radykalnym występie amerykańskiego tancerza Corey’a Scotta-Gilberta, do muzyki pochodzącej właśnie z Extended.

Stworzony w bezlitosnym roku Work stał się azylem, miejscem, w którym można znaleźć ukojenie przed światem zewnętrznym. Nieuchronne uderzenie Extended w wykonaniu Modeselektora sprawiło, że tak intensywnie wcielałem się w prozaiczne zadania, że nie tylko stały się one ważne, ale zapomniałem o ich pierwotnym celu, a tworzenie stało się ważniejsze niż jakikolwiek rezultat.

– wyjaśnił Corey Scott-Gilbert

Corey Scott-Gillbert, Modeselektor, Work

Fot. Birgit Kaulfuss

Odkryłem na nowo intencję prostych zadań, aby tworzyć moją rzeczywistość bez względu na przeszłość. Stworzyłem Work w sposób, który prosi wykonawcę o zanurzenie się w cały proces twórczy. Wcielając się w pełni w każde zadanie, znajduję się na polu minowym emocji. Work jest egzorcyzmem nudy zarówno w jej tworzeniu, jak i w jej praktykowaniu.

– kontynuuje amerykański tancerz

Premierę seansu zaplanowana na 9 kwietnia, na godzinę 19:00 na kanałach Arte TV na Facebooku i YouTube.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →