Międzynarodowe sławy i rodzime gwiazdy. KHIDI idzie za ciosem

Fot. HEX
News
KHIDI, Oscar Mulero, Yanamaste, ORPHX, Vulkanski

KHIDI prezentuje swoje drugie wydawnictwo. Drugie Various Artists gruzińskiego klubu zawiera utwory od swoich rezydentów - Vulkanskiego i Yanamaste oraz Oscara Mulero i duetu Orphx.

Po premierowym wydawnictwie, zawierającym publikacje swoich międzynarodowych (Ancient Methods i Phase Fatale) i rodzimych (OTHR, Roman) rezydentów, jeden z dwóch czołowych gruzińskich klubów, kontynuuje rozpoczęty w zeszłym roku projekt.

KHIDI i drugie VA w doborowym składzie

Druga odsłona wydawniczej serii KHIDI Various Artists, łączy w sobie muzykę międzynarodowych pionierów – Oscara Mulero i Orphx oraz lokalnych, jednych z najbardziej uzdolnionych rezydentów – Vulkanskiego i Yanamaste. Jako jedni z najbardziej uznanych i cenionych producentów światowej sceny techno, zarówno Mulero jak i Orphx, zapadli w pamięć gruzińskiej publiczności swoimi świetnymi występami z lat poprzednich. Hiszpan, dla przykładu, swoim 3-godzinnym setem w trakcie imprezy z Tommy Four Seven we wrześniu 2019 roku. Orphx, natomiast, za sprawą live actu przy okazji występu w 2017 u boku P.E.A.R.L.

KHIDI Various Artists II

Przeczytaj również: Yanamaste: Wszystkie czynniki wpływają na moją muzykę – wywiad

Z drugiej strony, mamy do czynienia z Vulkanskim, nieodłącznym elementem zarówno gruzińskiej sceny, jak i samego KHIDI. Miejscowy skład rezydentów uzupełnia Yanamaste. Wschodzący talent o już międzynarodowym uznaniu, który udzielił nam nie tak dawno swojego premierowego wywiadu.

Wszystkie cztery oryginalne utwory ilustrują i emanują wyselekcjonowanym brzmieniem, wizją i jedyną w swoim rodzaju atmosferą KHIDI. Drugie VA łączy w sobie różne style techno, tworząc w ten sposób wyjątkową i kontrastującą kompilację.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Yanamaste: All factors influence me as a musician – interview

23 marca 2021
Międzynarodowe sławy i rodzime gwiazdy. KHIDI idzie za ciosem

Yanamaste: Wszystkie czynniki wpływają na moją muzykę – wywiad

22 marca 2021
Międzynarodowe sławy i rodzime gwiazdy. KHIDI idzie za ciosem

Oscar Mulero dla Muno.pl – WYWIAD

3 kwietnia 2015
Międzynarodowe sławy i rodzime gwiazdy. KHIDI idzie za ciosem

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.