Ancient Methods zapowiada debiutancki album!

732
Zapowiedzi
Ancient Methods zapowiada debiutancki album!

Posłuchaj utworu "Array The Troops" stworzonego z Regisem, który zapowiada płytę "The Jericho Records".

Ancient Methods to projekt stworzony przez Triasa i Baeksa, którzy poznali się podczas rezydentury w kultowym berlińskim Tresorze. Starożytne metody w 2005 roku miały być odpowiedzią na zalew nudnego minimalu w Berlinie i wszędobylskiego, sztucznego futuryzmu w image. Dziś Ancient Methods to solowy projekt Triasa, prezentujący w swoich setach i produkcjach miażdżącą perkusję, gryzący przester i duszną, ciężką atmosferę, której można też szukać w takich kolaboracjach artysty jak Eschaton czy Ugandan Methods.
Po ponad dekadzie muzycznej historii Ancient Methods „napisał” prequel do wszystkich wcześniejszych wydawnictw, które ukazały się w jego własnym labelu. Pięc lat po ostatniej EP „Seventh Seal” ukaże się płyta „The Jericho Records”.

LP materializuje idee, która od początku w głowie twórców projektu – przeistoczenie biblijnej opowieści i jej obrazu, który jest widoczny na niemal wszystkich wydawnictwach Methodsa (Zburzenie Jerycha) w dźwięk. Tym razem, na płycie pomogli mu w tym zaproszeni goście – Regis, Orphx, King Dude, Cindytalk i Prurient. Album ukaże się dopiero w październiku, ale już teraz możecie posłuchać zapowiedzi w formie utworu „Array The Troops”.

Ancient Methods – The Jericho Records [Ancient Methods]
Data wydania: 01.10.2018
Tracklista:
01. Walls
02. Twelve Stones To Divide Jordan’s Sand
03. The City Awakes
04. Treason Creeps In
05. The House Of Rahab
06. Array The Troops feat. Regis
07. The Seven Shofars feat. Orphx
08. Crack And Collapse In The Storm Of Lights
09. Swordplay
10. Omen’s Duty
11. I Am Your New King feat. King Dude
12. Moonset feat. Cindytalk
13. Walking On Cursed Soil feat. Prurient
14. In Silence