DVS1 b2b Oscar Mulero headlinerami czołowego europejskiego festiwalu

News

Najlepsze programowe składy w trakcie festiwalowego, letniego sezonu? Bez wahania wskazujemy na Holandię. W tym kochającym elektronikę państwie praktycznie co weekend znajdziemy piekielnie dobry festiwal z równie imponującym składem. Od kilku lat do elity przebija się wrześniowy Draaimolen Festival, który niedawno ogłosił swój line-up. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Draaimolen Festival – techniczna utopia w środku lasu

W poszukiwaniu doskonałej lokalizacji Draaimolen przeprowadzał się w swojej historii kilkukrotnie. Od 2019 roku festiwal na stałe zameldował się w tak zwanym MOB Complex w lesie na północ od miejscowości Tilburg, będącym niegdyś holenderskim składem amunicji. Festiwal wyróżnia fokus na estetyczną spójność muzyki elektronicznej, instalacji artystycznych i scenografii, jednocześnie pozwalając otaczającej naturze kierować całościowym doświadczeniem.

Draaimolen Festival
Draaimolen Festival / fot. materiały prasowe

Draaimolen w tym roku potrwa o jeden dzień dłużej, będąc odpowiedzią na głos stałych bywalców festiwalu. Holenderski szlagier przyzwyczaił nas już do programowych skarbów, których w tym roku będzie dwa razy więcej. Przed nami nieoczekiwane duety DJ-skie, specjalne występy na żywo oraz coroczny sekretny b2b.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na festiwalu pojawią się zupełnie nowe hostingi sceniczne po powrocie na Draaimolen części starych przyjaciół imprezy. Swoje autonomiczne sceny obstawiać będą Blawan, Eris Drew & Octo Octa, Herrensauna oraz Nous’klaer Audio. Zmęczeni powtarzającym się gwiazdorskim line-upem Awakenings Festival? Spójrzcie lepiej na skład tegorocznej edycji Draaimolen Festival!

Draaimolen Festival

Draaimolen Festival – line-up marzeń

Ciężko o jakikolwiek komentarz względem tegorocznego składu. Line-up prezentuje się epicko, bardzo świeżo, mocno elektronicznie, zwyczajnie zachwycająco. Takich skarbów raczej nie znajdziemy w Europie, zwłaszcza poszczególnych zestawień DJ-skich. DVS1 b2b Oscar Mulero – jak to w ogóle brzmi?! Fascynacja pomiędzy obydwoma DJ-ami jest ogólnie znana, Zak na swoją firmową imprezę The Wall Of Sound zaprasza w końcu artystów mocno go inspirujących.

Czyta także: DVS1 headlinerem LAS Festival 2022

Dwóch najlepszych wirtuozów techno naszych czasów na jednej scenie w jednym czasie? Ciarki na samą myśl. Kto jeszcze wystąpi na Draaimolen Festival? Ciężko wymienić najlepsze smaczki, zresztą spójrzcie sami. Szczegółowy line-up poniżej.

Draaimolen Festival 2022 – line-upPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →