Kochasz house? Sprawdź loty do Amsterdamu, bo line-up DGTL urywa głowę

Fot. facebook.com/dgtlfestival
News
DGTL

Organizatorzy holenderskiej edycji DGTL, odbywającej się między 7 a 9 kwietnia w NDSM Docklands podali line-up tegorocznej edycji. Jest tak grubo, że sami nie wiemy co o tym myśleć. Sprawdźcie sami.

DGTL. Holenderska siła rażenia

Jeszcze przed oficjalnym okresem letnim czeka na nas holenderski szlagier. Do stawki najbardziej liczących się festiwali z muzyką elektroniczną w Holandii – obok Awakenings czy Dekmantel – od kilku lat dołączył właśnie DGTL. Co więcej, wśród fanów, jak i branżowców chodzi opinia, iż przebija on wymieniona konkurencję. 

Czytaj także: Festiwale w 2023 roku, które musimy zobaczyć na własne oczy

DGTL 2022 zapowiadany jest jako bezkompromisowe wezwanie melomanów – do bycia świadkiem ponownego zjednoczenia światowego parkietu, celebrując wszystkie zakątki kultury klubowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DGTL
fot. facebook.com/dgtlfestival

Line-up tegorocznej edycji holenderskiego szlagieru to niezwykle precyzyjnie dobrana grupa artystów. Artyści pojawiający się na DGTL tworzą mieszankę wybuchową – legendy, wschodzące gwiazdy i najlepsi lokalni gracze.

Program artystyczny jest dla nas absolutnie kluczowy. Końcowy efekt do wielomiesięczna, ciężka praca, aby mieć pewność, że nasz line-up odzwierciedla całe spektrum społeczności w obrębie muzyki tanecznej. Nasz festiwal to szansa, aby pokazac, co może dać prawdziwie zaangażowanie w różnorodność i integrację. Pragniemy także umożliwić zaproszonym artystom możliwie najlepszą przestrzeń do zaprezentowania swoich umiejętności

– Ellen Evers, dyrektorka festiwalu DGTL

DGTL Amsterdam 2023

Festiwal odbywający się między 7 a 9 kwietnia rozpocznie się od nocnego, piątkowego openingu. Podczas Friday Opening Night wystąpi m.in The Blessed Madonna, Passion Deez czy TAAHLIAH & I. JORDAN. W niedzielną noc Benny Rodrigues, Dr. Rubinstein, Octo Octa i Sedef Adasi odpowiedzą za zamknięcie festiwalu.

Kogo usłyszymy w ciągu dnia? Line-up dosłownie miażdży, takich rarytasów z okręgu muzyki house/techno ciężko szukać gdzie indziej. Honey Dijon, Folamour, VTSS, Eris Drew & Octo Octa, Moderat, Bonobo, Ross From Friends, Sweely, Soichi Terada, Monolink – to tylko wierzhcołek góry lodowej. Sprawdźcie poniżej, z czym przyjdzie nam się zmierzyć na tegorocznej edycji DGTL w Amsterdamie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →