De School w Amsterdamie ponownie otwarty przed ostateczną likwidacją

materiały prasowe
News
De School

Amsterdamski klub De School zostanie ponownie otwarty we wrześniu tego roku. Zamknięty od marca 2020 roku, lokal będzie działał przez 16 miesięcy, zanim zostanie znów zamknięty w styczniu 2024 roku. Sprawdź szczegóły.

De School. Ikona holenderskiego clubbingu

9 września De School rozpocznie swój ostatni, 16-miesięczny żywot przed ponownym zamknięciem w styczniu 2024 roku. Oprócz renowacji i zmian w układzie klub przebudował swoją wizję, zespół i wewnętrzną strukturę. Zostaną wdrożone nowe zasady, takie jak kodeks postępowania czy zespół świadomości. Nowy dyrektor operacyjny klubu, Erdal Kiran, który dołączył w lipcu 2021 roku, przewodził nadchodzącym zmianom.

De School Amsterdam
De School / fot. materiały prasowe

Latem 2020 roku De School ogłosił swoje zamknięcie wśród sporych kontrowersji. Oficjalne stanowisko informowało o problemach finansowych, choć mało kto w to uwierzył. Klub był szeroko krytykowany przez członków swojej społeczności za brak różnorodności w kadrze i programach, a także dyskryminujące incydenty związane z bezpieczeństwem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Musieliśmy cofnąć się do początku. Poświęciliśmy wiele godzin na rozmowach z bliskimi nam i klubowi ludźmi, aby wspólnie dojść do źródła pojawiających się w przeszłości problemów. Pragniemy stworzyć środowisko pełne zaufania dla naszych pracowników, gości, artystów i wszystkich innych, którzy są częścią tego miejsca

– Erdal Kiran.

De School. Idzie nowe

Za proces restrukturyzacji przyjęto formę ponad 500 godzin rozmów z ponad 100 osobami ze społeczności klubu. Udział w odnowie klubu wzięli goście lokalu, pracownicy i artyści. Z wieloma osobami rozmawiano więcej niż raz.

To był pokorny proces, który wiele nas nauczył. Jesteśmy otwarci, aby nadal prowadzić takie rozmowy. Czujemy, że to może być nowy początek dla klubu. Jesteśmy w stanie ponownie dodać wartość do nocnego życia Amsterdamu

– kontynuuje właściciel klubu.
De School Amsterdam
De School / fot. materiały prasowe

Sprawdź także: Dekmantel w Amsterdamie z najlepszym line-upem w historii?

Częścią restrukturyzacji jest nowy zespół kreatywny, który będzie zarządzał programem klubu. Według Kirana nacisk zostanie położony na sztukę i edukację w takim samym stopniu jak na muzykę. Restauracja i kawiarnia De School – które nigdy nie zostały zamknięte – będą działać jak zwykle. W przyszłym tygodniu klub opublikuje na swojej stronie internetowej kodeks postępowania, zasady funkcjonowania oraz refleksje dotyczące ostatnich dwóch lat. Informacje o programie pojawią się w najbliższych tygodniach.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →