W Amsterdamie rozbito nielegalny rave w budowanym komisariacie policji

Fot. Pixabay
News
Rave w niecodziennym miejscu

W imprezie odbywającej się w dzielnicy Zeeburg uczestniczyło ponad 300 osób.

Rave w niecodziennym miejscu

Wyobraźnia rave’erów nie zna granic. Kolejnym dowodem na to jest pomysł zorganizowania nielegalnej imprezy w budowanym od pewnego czasu komisariacie policji w jednej z dzielnic Amsterdamu. Rave odbył się w ostatni weekend i został ostatecznie rozbity przez policję, którą na miejsce wezwali okoliczni mieszkańcy zaniepokojeni głośną muzyką, dobywającą się z nowo powstającego budynku. Policja potwierdza, że w imprezie brało udział ponad 300 osób.

Kiedy policja przybyła na plac budowy – nowy posterunek policji w dzielnicy Zeeburg – imprezowicze wciąż próbowali dostać się na imprezę. Policja potwierdziła, że dwie osoby – 19-latek i 20-latek – zostały aresztowane w związku z organizacją tego nietypowego eventu. Policja poinformowała również, że wszystkie systemy nagłaśniające użyte na imprezie zostały skonfiskowane.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Pixabay

Życie w Amsterdamie wraca powoli do normy

W środę 26 stycznia w Amsterdamie ponownie otwarto kawiarnie, bary i lokale gastronomiczne, jednak z ograniczoną przepustowością i godziną policyjną. Aby dostać się do lokali, klienci muszą również okazać przepustkę COVID. Przy okazji warto przypomnieć, że w zeszłym roku ogłoszono, że w Amsterdamie zostało otwarte nowe muzeum muzyki elektronicznej Our House.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →