Tak wygląda line-up marzeń? Sónar świętuje 30 lat z rozmachem

fot. via shbarcelona.com
News
Sónar świętuje 30-lecie na pełnym wypasie

Ponad 100 występów na żywo i setów DJ-skich. To wszystko czeka na nas w przyszłym roku podczas hiszpańskiego festiwalu Sónar.

Sónar świętuje 30-lecie na pełnym wypasie

Organizatorzy Sónar zdradzili listę pierwszych 66 artystów, którzy zagrają na przyszłorocznej edycji imprezy. Wśród nich znalazły się największe gwiazdy elektroniki: Honey Dijon, Ryoji Ikeda, Fever Ray, Laurent Garnier, Bicep, Oneohtrix Point Never, Koreless, 700 BLISS, BADSISTA back-to-back Cashu, Manuka Honey, Bored Lord, Deena Abdelwahed oraz Anz. Sónar 2023 odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2023 roku w Barcelonie. Bilety na wydarzenie można już kupować on-line pod tym adresem.

Informując o przyszłorocznej edycji, współdyrektor Sónar Enric Palau powiedział:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nasz festiwal obchodzi swoją 30. rocznicę ze 100% elektronicznym line-upem, który celebruje kulturę klubową, rolę DJ-a jako kulturowego symbolu naszych czasów i różnorodność dźwięków w sercu dzisiejszej sceny muzyki elektronicznej. Składa się na niego szeroka reprezentacja emblematycznych artystów – tych, którzy przez lata rozwijali się wraz z Sónarem i są obecnie uznawani za mistrzów tej formy – oraz kilka najgorętszych nazwisk współczesnej muzyki elektronicznej.

Rozszerzony Sonar+D będzie oferował również poranne DJ-skie i producenckie kursy mistrzowskie, wykłady, prezentacje i spotkania dostępne wyłącznie dla akredytowanych delegatów. Program skupi się na innowacjach w muzyce (15 czerwca) i skrzyżowaniach sztuki, technologii, nauki i społeczeństwa (16 czerwca).

fot. Materiały promocyjne

AI wchodzi do gry

Organizatorzy zaznaczają także, że identyfikacja wizualna festiwalu, stworzona specjalnie na rocznicę, została zaprojektowana przy użyciu sztucznej inteligencji.

AI trenuje samą siebie i generuje mnóstwo wyników metodą prób i błędów. To właśnie w pięknie tych błędów Sónar znalazł obraz na swoją 30. rocznicę

– powiedział współdyrektor imprezy Sergio Caballero.

W ramach obchodów 30-lecia Sónar odbędzie się w przyszłym roku również w Lizbonie i Stambule. Imprezy w 2023 r. rozpoczną się w stolicy Portugalii (31.03-2.04), co będzie drugą odsłoną Sónaru w tym mieście, a następnie przeniosą się do Stambułu w dniach 28 i 29 kwietnia na siódmą edycję festiwalu w stolicy Turcji.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →