Audioriver ogłasza festiwalowe nowości!

fot. Materiały organizatora
News
Audioriver 2023

„2 razy więcej basów i nowy układ scen” – to tylko niektóre zmiany, które czekają publiczność Audioriver podczas przyszłorocznej edycji festiwalu.

Audioriver 2023

Organizatorzy płockiego festiwalu Audioriver ogłosili w mediach społecznościowych garść nowych informacji. Wygląda na to, że głosy i komentarze uczestników poprzednich edycji imprezy zostały wysłuchane, i wdrożone zostanie kilka znaczących zmian. Przede wszystkim teren festiwalu zostanie przesunięty w stronę Zalewu Sobótka i sceny zostaną rozmieszczone inaczej niż dotychczas, tak aby ta część publiczności, która nie baluje do białego rana, mogła cieszyć się względnym spokojem. Cieszy też news mówiący o tym, że pole namiotowe ma być 2 większe niż to w 2022 roku i na jego terenie ulokowana zostanie strefa chill, za którą odpowiadać będzie znany i ceniony wrocławski kolektyw Projekt Pralnia.

Na Audioriver 2023 pojawi się też nowa scena – Hybrid. Gościć będzie ona artystów bassowych. Fani niskich częstotliwości spod znaku no breaks, jungle czy UK BASS odnajdą tam swoją ziemią obiecaną. Na tym jednak nie koniec nowości. Organizatorzy obiecali zadbać o dodatkową wygodę dla tańczących osób. Dlatego też ekipa z Egodrop zadba o utwardzenie niektórych festiwalowych parkietów. Dzięki temu „będziecie mogli tupać dłużej i w większej eufori”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Audioriver/FB

AUDIORIVER FESTIVAL 2023 – gdzie kupić bilety?

Zakupu karnetów na przyszłoroczną edycję Audioriver Festival, który odbędzie się między 28 a 30 lipca, można dokonywać za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie dostępne są karnety 2-dniowe w cenie 350 zł lub pełen pakiet na trzy dni w kwocie 460 zł. To pierwsza, najtańsza pula dostępna wyłącznie do 11 grudnia.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →