Wracamy na płocką plażę. Audioriver Festival wypuszcza aftermovie z tegorocznej edycji

Fot. Artur AEN Nowicki
News
Audioriver

Wspominamy Audioriver Festival. Organizatorzy udostępnili właśnie krótki zarys wydarzeń, jakie miały miejsce podczas tegorocznej edycji polskiego, letniego święta z muzyką elektroniczną. Oglądamy!

Audioriver Festival. Plaża wypełniona muzyką i pozytywną energią

To była wyjątkowa edycja płockiego festiwalu – nie tylko dlatego, że była największa do tej pory, ale także ze względu na warunki pogodowe, przez które okazała się również najbardziej wymagająca. Między 29 a 31 lipca, po raz pierwszy w pełnym formacie od 2019 roku, odbyła się piętnasta, jubileuszowa edycja Audioriver Festival.

audioriver festival
fot. Artur AEN Nowicki

Tegoroczna edycja festiwalu spotkała się z mocnymi, niezależnymi od organizatorów przeciwnościami losu. Pogoda wyjątkowo nie rozpieszczała, co spowodowało wiele problemów logistycznych, począwszy od roszad w programie, po zalane pole namiotowe czy kłopoty z płatnością. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie, aby móc w pełni cieszyć się wszystkimi dobrodziejstwami, jakie przygotowały dla nas osoby odpowiedzialne za festiwal.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdybym miał opisać pierwszy dzień Audioriver 2022 jednym słowem, zapewne byłby to „głód” – zauważalny u większości festiwalowiczów. Trudno, żeby było inaczej. W końcu mowa o największym elektronicznym przedsięwzięciu tego typu w naszym kraju. Ze wspaniałą historią, cudowną teraźniejszością i jeszcze lepszą przyszłością. 

– Damian Badząg w relacji z tegorocznej edycji Audioriver Festival.
audioriver festival
fot. Artur AEN Nowicki

Wiele osób obawiało się o wspomnianą przyszłość festiwalu. Włodarze AR szybko rozwiali wszelkie wątpliwości, ogłaszając datę przyszłorocznej odsłony płockiego festiwalu. Dzisiaj możemy być pewni – pod koniec lipca ponownie znajdziemy się na największej elektronicznej plaży w Polsce, słuchając najlepszych reprezentantów sceny na świecie.

Kiedy to minęło? Jeszcze niedawno tańczyliśmy razem na Płockiej Riwierze. Już teraz przygotowujemy kolejną odsłonę Audioriver! Zanim zdradzimy, co szykujemy dla Was na 2023 – przypominamy zeszłoroczną, jubileuszową edycję. Zapamiętamy ją na długo z wielu powodów, ale najważniejsze co nam ona przyniosła to… zmiany! Już niedługo się nimi podzielimy. Tymczasem zostawiamy Was z tym pięknym aftermovie, które przypomni Wam radość, miłość i wszystkie emocje, jakich co roku dostarcza – dzięki Wam – Audioriver. Tego nie planujemy zmieniać – doświadczania na najwyższym poziomie. Stay tuned & do zobaczenia 28 lipca 2023!

– organizatorzy Audioriver.

Audioriver Festival 2022 – official aftermovie

AUDIORIVER FESTIVAL 2023 – gdzie kupić bilety?

Zakupu karnetów na przyszłoroczną edycję Audioriver Festival, który odbędzie się między 28 a 30 lipca, można dokonywać za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Obecnie dostępne są karnety 2-dniowe w cenie 350 zł lub pełen pakiet na trzy dni w kwocie 460 zł. To pierwsza, najtańsza pula dostępna wyłącznie do 11 grudnia.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

AUDIORIVER FESTIVAL 2023 - BILETY

Biletomat.pl
350 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →