Dekmantel ogłosił program kolejnej edycji flagowego, letniego festiwalu. Skład powala

dekmantel.com
News
Dekmantel

Werdykt na najbardziej imponujący line-up lata rozstrzygnął się wraz z ogłoszeniem nazwisk na tegoroczny Dekmantel Festival. Holenderski potentat skompletował na swoim sztandarowym evencie w Amsterdamie najciekawszych artystów, tworzących muzykę elektroniczną w ilości mocno przesadzonej. Zobacz, kto zagra!

Dekmantel Festival – świątynia nowoczesnej elektroniki

Dekmantel Festival to najnowocześniejszy festiwal muzyki elektronicznej w Amsterdamie, będący światowym, niedoścignionym przykładem w kompletowaniu obłędnych, odważnych line-upów. Składy, które pojawiają się w kraju tulipanów, są jednymi z najbardziej kreatywnych, skupiające wokół siebie wpływowe postaci ze świata house i techno. Festiwal od lat znany jest z podejmowania ryzyka w kontekście zapraszanych gości na rzecz sprawdzonych, oklepanych nazwisk. Dekmantel zbudował sobie reputację mistrza programowego kunsztu, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych festiwali w Europie. Tegoroczna edycja potwierdza wszystkie teorie.

Talismann – Dekmantel Festival 2018

Odbywający się w ogromnym Amsterdamse Bos festiwal, to klasyczna impreza plenerowa, obejmująca potężny line-up na sześciu scenach. Amsterdamse Bos, trzy razy większy od Central Parku w Nowym Jorku, to duży park położony w południowo-wschodniej części miasta. Jest gospodarzem licznych zgromadzeń, koncertów i manifestacji politycznych. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 3-7 sierpnia. Zainteresowani niech śpieszą się z zakupem karnetów, ponieważ festiwal od początku swojego istnienia zostaje wyprzedany w kilka dni od uruchomienia sprzedaży biletów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dekmantel Festival
Dekmantel Festival / fot. Inverted Audio

Dekmantel Festival – powiew świeżości w skali makro

Po dwuletniej przerwie spowodowanej Covidem Dekmantel Festival wraca na swoje miejsce. W pięciodniowym programie ponad 120 artystów będzie promować innowacyjne dźwięki, poruszając się po zewnętrznych granicach swojego muzycznego spektrum. Ciężko wskazać faworyta. Najciekawiej zapowiadają się występy w formie live actu, serwowane przez Marcela Dettmanna, Anthony’ego Rothera i Roberta Hooda. Na Dekmantel Festival pojawi się również polski akcent w postaci dj-seta VTSS. Ze składu na pewno wyróżniają się: Hessle Audio, które będzie obchodzić 15-lecie, pod batutą Bena UFO, Pangaea & Pearson Sound oraz ciężka artyleria Herrensauna XXL (MCMLXXXV, SPFDJ, Hector Oaks, CEM). Nie mogło zabraknąć klasyków takich jak Sterac, Helena Hauff czy Legowelt. Zresztą, spójrzcie sami:

Dekmantel Festival 2022 – Line-upPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →