Karol XVII & MB Valence – Vintage Box 2 EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/03/18
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Karol XVII & MB Valence oprócz nagrywania własnych utworów oraz remiksów doskonale radzą sobie z prowadzeniem Loco Records, na którym to ukazuje się kolejna seria autorskich EP-ek – Vintage Box. Pierwsza część dostępna jest od listopada ubiegłego roku, druga właśnie trafiła w nasze ręce.

Pierwsze co znajdujemy w „pudle” to „Crowded House” – niezwykle wiosenna i ciepła kompozycja jednocześnie nie pozostawiająca wątpliwości, że mamy do czynienia z produkcją rzeszowskiego duetu. Radosne okrzyki oraz żywe clapy wprowadzają słuchacza w pozytywny nastrój przy świetle promyków wiosennego słońca. 100% groove!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po tym optymistycznym wstępie, „Karole” za sprawą „Desert Vibes” serwują nam niemałą dawkę niepokoju i tajemniczości. W ułamku sekundy słońce zachodzi i zapada mrok! Dramaturgii utworowi nadają nisko prowadzone pady, towarzyszący im dzwoneczkowy motyw i głęboki, wyrazisty groove.

„Discontroling”
pokazuje, że nawet producenci nastawieni na stricte deep’owe brzmienia chętnie ulegają modzie na slo-mo. Numer płynie niespiesznie umilając swą melodią ostatnie minuty trwania „Vintage Box 2 EP”.

Druga część „Vintage Box” odbiega stylistycznie od pierwszej, gdyż nie kontynuuje nawiązań do klasycznego deep house. „Crowded House” oraz „Desert Vibes” bliżej do serii „Minor Chords” czy „Deep Deeper Deepest”, co oczywiście nie neguje ich wysokiej jakości. Dobra robota, jak zwykle!


Karol XVII & MB Valence – Vintage Box 2 Ep by Loco Records

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Crowded House
02. Desert Vibes
03. Discontroling

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →