Karol XVII & MB Valence z debiutem w berlińskim labelu

Karol XVII & MB Valence via Mixcloud
News Zapowiedzi
Karol XVII & MB Valence z berlińskim debiutem

Rzeszowski duet wypuści swój pierwszy longplay nakładem berlińskiej wytwórni Get Physical. Album zatytułowany Essay będzie dostępny w wersji cyfrowej i fizycznej. Sprawdźcie szczegóły!

Berlińska melancholia, polskie serce

Niedawno w sieci rozgorzała dyskusja na temat ogromnej popularności lekkiej muzyki elektronicznej w naszym kraju. Jeden z wymienionych powodów w komentarzach utknął mi szczególnie w pamięci:

Ciężkie życie – lekka elektronika.

Fakt, ostatnie wydarzenia w Polsce i na świecie delikatnie mówiąc, nie są najlepsze, dlatego słuchacze stawiają na eskapizm. Niebawem koniec zimy, dlatego czas przygotować się na letnie brzmienia! Najnowsze wydawnictwo duetu Karol XVII & MB Valence nie jest odstępstwem od wspomnianej wyżej reguły. Essay to ponad godzinna, 13-utworowa elektroniczna podróż przez ambiwalentne, jasne oraz zimne ambientalne pejzaże.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Karol XVII & MB Valence – Universum (Jackspeare Original Interpretation)

Dużo tu elementów, które słuchacze znają choćby z klasyki gatunku: muzyki Trentemollera, wczesnego Apparata, ostatniej płyty Chrisa Liebinga, Gus Gus czy Bass Astrala x Igo. Melodyka, progresja, delikatne pady i klawisze przypominające te z syntezatora microKorg, a także powolne, ale niezbyt agresywne rytmy perkusyjne powodują, że Essay jest propozycją uniwersalną. Muzyka duetu może stanowić świetne tło do przestrzeni barów, restauracji bądź galerii sztuki, ale również ma parkietowy potencjał. Nie jest to muzyka agresywna, ale bardzo użytkowa i relaksująca.

Po pierwszym odsłuchu płyty czuję, że to będzie przebój kolejnych miesięcy. Mam nadzieję, że tego lata usłyszę muzykę Karola XVII & MB Valence’a w słoneczny dzień na Audioriver albo na festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Premiera wydawnictwa już 18 lutego. Część z najnowszego materiału możecie posłuchać na streamingach.

Karol XVII & MB Valence – Fools Gold feat Jono McCleery (ARPS Mix)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →