Karol XVII I MB Valence z nową EPką już w ten weekend

News

W pierwszy piątek czerwca, Karol Samocki i Marek Bigajski uraczą słuchaczy premierą nowego wydawnictwa. EPka będzie nosić tytuł Sonus.

Znani i lubiani didżeje i producenci, a mianowicie Karol XVII I MB Valence, już na początku roku dostarczyli nam nieco świeżości. W pierwszej kolejności poznaliśmy utwór Aqua, który szybko zwojował rankingi Beatporta. Remiksy tego kawałka wykonali Jackspeare, Jimpster oraz Lake People. W ciągu paru miesięcy od premiery, numer zdążył wylądować na paru składankach, zaś jako EPka, został wydany przez doskonale znaną wytwórnię Get Physical.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejna autorska kompozycja duetu, która niebawem będzie mieć swoją premierę, to Sonus. Na nadchodzącej EPce usłyszymy jego remiksy. Kawałek na swój warsztat wzięli Ian Pooley, mistrz house’owych brzmień, który robił edity dla Daft Punk czy Carla Coxa, oraz Lusine, mający na koncie – prócz własnych, świetnych produkcji – autorskie interpretacje utworów Tycho czy Maxa Coopera.

Najważniejsze jest to, iż podobnie jak Aqua, Sonus pojawi się w sprzedaży nakładem Get PhysicalBerliński label, którego nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać, wydawał w przeszłości nagrania takich postaci jak m.in. Modeselektor, Black Coffee, Loco Dice, Damian Lazarus, Junior Boys czy Hot Since 82.

Snippety remiksów Sonusa możecie posłuchać na profilu Karola  XVII I MB Valence w serwisie SoundCloud.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →