Jedyna taka agencja w Polsce. Silent Booking w imię chwały dla muzyki ambient

Fot. Jagoda Pikus
News
Silent Booking, ambient, agencja

Muzyka ambient mimo swojej niszy regularnie zdobywa uznanie wśród nowych odbiorców. Brakujący element układanki tamtejszej sceny w Polsce zdaje się uzupełniła inicjatywa osób stojących za powołaniem do życia projektu o nazwie Silent Booking. Czym jest i czego tak naprawdę dotyczy? Sprawdźmy.

W nieustannym pędzie codziennego życia warto czasem pozwolić sobie na chwilę wytchnienia. Otaczająca nas z każdej strony niezliczona ilość bodźców sprawia, że często zapominamy o równowadze, o możliwości złapania nowego oddechu. Tak, jak i w życiu, również w muzyce jesteśmy świadkami podobnych zachowań, które, gdy wymaga od nas tego sytuacja, staramy się realizować . Za przykład miejsca „ucieczki” od tego, co przytłaczające i sprawiające problemy natury egzystencjonalnej, śmiało można uznać muzykę ambient. Zyskująca z roku na rok w Polsce coraz większe uznanie i grono odbiorców spotyka się z napływem kolejnych DJ-ów i producentów chcących zarażać swoją pasją do ambientu innych na jeszcze szerszą skalę.

Chcemy, aby ich twórczość dotarła do ludzi, którzy podobnie jak my pasjonują się ambientem i eksperymentalną elektroniką oraz do osób szukających w muzyce sposobu na wrażliwą refleksję.

– tłumaczą założyciele Silent Booking

Silent Booking, ambient, agencja

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Jagoda Pikus

Silent Booking. Pierwsza taka agencja

Silent Bookig jest pierwszą w Polsce agencją bookingową reprezentującą artystów i ich interesy z szerokiego spektrum muzyki ambientowej. Jej historia sięga cyklu ambientowych spotkań Cisza zapoczątkowanych przez Pawła Pruskiego. Z czasem do projektu dołączyła Eta Hox, DJ-ka, promotorka związana zarówno ze sceną eksperymentalną oraz klubową.

Lubimy patrzeć jak ludzie się rozwijają, szukamy dla nich tego, co najlepsze i pomagamy im w drodze do muzycznego sukcesu.

Świeżo powołana do życia agencja opiera swoją działalność na artystach łączących zamiłowanie do ambientu z produkowaniem i występowaniem na żywo. Jako jedyna w Polsce pragnie umożliwić im jak najczęstsze granie, dbając jednocześnie o pozostałe sprawy wynikających z ich aktywności. Od początku działalności Silent Booking do jej grona należą Pruski, Eta Hox, Grzegorz Bojanek, Piotr Michałowski, Marek Kamiński, Daniel Szlajnda.

Silent Booking, ambient, agencja

Fot. Silent Booking

Wspólne zamiłowanie do ambientu oraz wszelkich odmian eksperymentalnej elektroniki w naturalny sposób doprowadziło do narodzin agencji Silent BookigZrodzona z zamiłowania do ambientów Silent Booking zainspirowała osoby utożsamiające się z nią do powstania przestrzeni, w obrębie której połączone zostały pasje muzyczne oraz umiejętności związane z performatywno-kreatywną stroną muzyki.

Naszym celem jest reprezentowanie zaproszonych do współpracy artystów oraz popularyzowanie muzyki ambientowej. Istotną częścią aktywności agencji jest budowanie społeczności świadomych odbiorców nietanecznych odmian muzyki. Jako Silent Booking podejmujemy współpracę z instytucjami, przestrzeniami i społecznościami oraz samodzielnie organizujemy wydarzenia. Chcemy, aby muzyka ambientowa była bardziej słyszalna oraz aby artyści, którzy decydują się na jej tworzenie, mieli szansę występować w wielu różnych miejscach dla różnorodnej publiki. Naszą misją jest tworzenie wydarzeń generujących przeżycia i emocje, które  rezonować będą jeszcze długo po opuszczeniu miejsca spotkania z muzyką.

– dodają

Nie pozostaje nam nic innego, jak śledzić bacznie poczynania krakowskiej ekipy. Zawsze i wszędzie przyklaskujemy takim inicjatywom, dlatego wierzymy w jej pełny sukces i życzymy jak najwięcej bookingów.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →