Sukces Up To Date Festival. W Białymstoku powstanie Aleja Ambientu

News
Sukces Up To Date Festival. W Białymstoku powstanie Aleja Ambientu

Up To Date Festival na stałe wpisał się w krajobraz Białegostoku. Dziś radni tego miasta przystali na propozycję organizatorów festiwalu i nazwali jedną z alej "Aleją Ambientu".

Up To Date Festival

Wiem, że w chylącym się ku końcowi roku 2020 ciężko myśleć o festiwalach muzycznych tak, jak kiedyś. W przeciągu ostatnich miesięcy nie dostaliśmy wielu powodów, by pamiętać o tym, jak wyglądały tego typu wydarzenia w pełnej krasie. Ale spróbujmy, bo dzisiejsza wiadomość to naprawdę pozytywna nowina.

DJ Pete b2b Surgeon @ Up To Date Festival 2020 Beats. stage by Burn Energy Drink

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Up To Date Festival to jeden z najjaśniejszych punktów na kulturalnej mapie naszego kraju. Festiwal od lat przyciąga do wschodniej Polski tłumy. Wszystko dzięki innowacyjnemu, unikatowemu i starannie zaplanowanemu programowi artystycznemu oraz stojącej na niezwykle wysokim poziomie organizacji całego przedsięwzięcia. Nie szukając daleko dowodów, wystarczy sięgnąć pamięcią wstecz do tegorocznej edycji. Pomimo niesprzyjających warunków epidemiologicznych, Dtekk i ekipa zorganizowali świetną imprezę, która udowodniła, że festiwal można zrobić w niemalże każdych warunkach.

Aleja Ambientu w Białymstoku

Kilka dni temu organizatorzy festiwalu wpadli na doskonały pomysł by nazwać jedną z alejek w mieście mianem ambientowej. Jak wiadomo, są to ludzie czynu, więc kilka dni później do Urzędu Miasta trafiło takie oto pismo.

Opublikowany przez Up To Date Festival Środa, 18 listopada 2020

Dzisiaj odbyło się głosowanie, po którym oficjalnie wiemy już, że alejka biegnąca przez Park Konstytucji 3 Maja i Zwierzyniec w Białymstoku  będzie od dzisiaj nazywać się Aleja Ambientu! Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →