DJ Python i Anthony Naples prezentują wyborną kompilację z Huerco S, Aurorą Halal i innymi na pokładzie

fot. Tony Reid/Unsplash
News
Air Texture

Nowojorska wytwórnia Air Texture powraca z kolejnym wydaniem swojej legendarnej serii kompilacji. Kuratorami ósmej edycji są DJ Python i Anthony Naples.

To już ósma edycja projektu prowadzonego przez amerykańską wytwórnię Air Texture. Inicjatywa, która w zeszłym roku świętowała dekadę działalności, stawia sobie za cel zwrócenie uwagi na twórczość spoza głównego nurtu.

Kompilacja dwóch światów

Za każde wydanie wchodzące w skład projektu Air Texture odpowiada dwóch kuratorów. Zaproszeni artyści zobowiązani są do stworzenia kompilacji prezentującej wcześniej niepublikowane utwory. Ostatnia odsłona ukazała się w 2020 roku pod kierownictwem Rrose’a i Silent Servant.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Każdy z zaproszonych przez wytwórnię Jamesa Healy’ego wykonawców przedstawia własne, subiektywne zestawienie utworów. Stąd równie szerokie spektrum utworów.

Na wcześniejszych wydaniach mogliśmy poznać zestawienia takich duetów jak DJ Olive i Deadbeat (vol.III) oraz Martyn i Steffi (vol. VI).

Co istotne, wytwórnia Air Texture nie ogranicza się do jednego gatunku. Poprzednie zestawienie prezentowało perspektywę przedstawicieli szeroko rozumianego techno. W tym roku usłyszymy zaś mix od znacząco różniących się od siebie artystów, których wspólnym mianownikiem mogą być co najwyżej wpływy ambientu. Wytwórnia stara się stawiać przede wszystkim na eksperymenty z brzmieniem.

Kompilacja Air Texture Volume VII

Kuratorami najnowszego wydania, które ukaże się 10 czerwca, są legendy brooklińskiej sceny: DJ Python i Anthony Naples. Pierwszy mówi, że gra “deep reggaeton” – głęboką fuzję żywego reggaetonu, z hipnotycznym brzmieniem ambientu. Drugi zaś wywodzi swój styl z house’u. Lata eksperymentów zaprowadziły go jednak w zupełnie nowe rejony: przez deep house, aż po ambient.

Duet mogliśmy również usłyszeć już wcześniej w utworze Entouré.

Na stworzonej przez nich składance znajdzie się śmietanka amerykańskiej sceny. Usłyszymy na niej takie perełki jak: Aurora Halal, Beta Librae rrao, Bitter Babe, Huerco SS. czy James Bangura.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →