’Fabric 54′ Damiana Lazarusa – znamy szczegóły

Zapowiedzi

Wiemy już jakie numery znalazły się na najnowszej kompilacji londyńskiego klubu Fabric, za nagranie której odpowiedzialny jest szef wytwórni Crosstown Rebels - Damian Lazarus.

O tym, że Damian Lazarus będzie autorem kolejnej kompilacji dla londyńskiego klubu Fabric, informowaliśmy Was już w czerwcu tego roku. Dziś wiemy jak prezentuje się tracklista Fabric 54.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Ostatnio moje mixy i podcasty Lazpod były dość dziwne, a zarazem różnorodne. Zdałem sobie sprawę, że już od dłuższego czasu nie nagrałem klubowo brzmiącego mixa. Był on oczywiście zarezerwowany dla Fabric i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Po kilku miesiącach planowania, w końcu nagrałem seta – była to niedziela, 9 maja 2010 roku. Przy jego powstaniu pomagał mi mój długoletni inżynier dźwięku – Matthew Styles. Myślę, że udało mi się zrobić coś nowego, ekscytującego i w pełni oddającego tego, jakim jestem dj’em.”opowiada Damian Lazarus

 

 

Kompilacja Fabric 54 to niezwykła podróż po różnych gatunkach muzycznych, tworzących jednak spójną całość. Na mixie Lazarusa znajdziemy utwory takich artystów jak: Ryan Crosson, Four Tet, Kenny Larkin, Swayzak, Roska, Soul Clap, The Mole, Agaric czy też Lee Jones.

 

„Byłem na imprezie otwierającej klub Fabric w październiku 1999 roku i od tamtego czasu czuje się jakby to był mój drugi dom. Londyn bardzo potrzebował tego typu klubu w tym okresie. W kolejnych latach kiedy tańczyłem na środku parkietu, słuchając muzyki, którą grali dj’e, marzyłem, aby kiedyś być na ich miejscu. Stało się to w 2005 roku i od tamtego czasu gram w Fabric raz lub dwa razy w roku. Kiedy porposzono mnie o nagranie kompilacji, moje marzenia się spełniły.”

 

Poniżej znajdziecie oczywiście grafikę okładki, tracklistę oraz kilka filmików z muzyką, która znalazła się na kompilacji.

 

Fabric 54 mixed by Damian Lazarus

Data wydania: 11.10.2010

 

 

Tracklista:
01. Ryan Crosson – Metro Bunker
02. Four Tet – Love Cry
03. Appleblim & Ramadanman – Void 23
04. Kenny Larkin – Glob (Claude VonStroke Mix)
05. Swayzak – Ping Pong
06. Canson – Sleeping (Demo Version)
07. The Martinez Brothers – Broke In The BX
08. Roska – The Sheppard
09. – Break 4 Life
10. – Nervous Disid
11. Cajmere – Freaks And Stars
12. Art Department feat. Seth Troxler – Vampire Nightclub
13. Deetron – Sing
14. Guti & Dubshape – Every Cow Has A Bird
15. Soul Keita & Nicolas Jaar – Para(sol)
16. Damian Lazarus – Diamond In The Dark (dOP Remix)
17. Lee Jones – Yoyo
18. Agaric – Run (Ostern Jam)
19. Su Kramer – Magic Dance
20. Bill Holt – Program Ten (Part Five)
21. Bill Holt – Program Ten (Part Six)

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →