’Dragon Man’ od Marco Baileya dla Bedrock

Zapowiedzi

Wygląda na to, że Marco Bailey zadomowił się już na dobre w brytyjskiej wytwórni Bedrock Records. To właśnie jej nakładem w lutym ukaże się najnowszy album artysty - "Dragon Man".

Marco Bailey po raz pierwszy zagościł na wytwórni Bedrock w 2009 roku z numerem „Jungle Laps”, który to John Digweed umieścił na swojej kompilacji „Bedrock 11”. Na początku tego roku podziwialiśmy kolejne wydawnictwo Baileya dla brytyjskiej oficyny – „Watergate EP”. Teraz po niemal 7 latach od ukazania się ostatniego albumu artysty, Marco zapowiada wydanie swojej najnowszwej płyty zatytułowanej „Dragon Man”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

„Marco należy do wąskiej grupy producentów, którzy idealnie łączą ze sobą Techno oraz House i wszystko co jest pomiędzy tymi gatunkami. Reakcje tłumu na parkiecie na jego numery mówią same za siebie, a jego eneretyczne produkcje są wprost stworzone na peak time’owe szaleństwo. Zdecydowałem się wydać album Marco na Bedrock, aby zaprezentować nie tylko klubowe numery, lecz również te bardziej eksperymentalne, ktore znalazły się na 'Dragon Man'”tłumaczy John Digweed

 

Na płycie oprócz parkietowych bomb w stylu Baileya znajdziemy również kilka down-tempowych produkcji jak na przykład tytułowy „Dragon Man” czy też „Holding The Moment”. Długogrające wydawnictwo Marco składać się będzie z dwóch płyt. Pierwsza to 10 premierowych numerów, które wchodzą w skład albumu, druga zaś to mix Baileya materiału muzycznego z pierwszego krążka, wzbogacony o wcześniej wspomniane już „Jungle Laps” oraz „Watergate”.

 

Poniżej znajdziecie grafikę okładki, pełną tracklistę oraz sety autorstwa Marco Baileya.

 

Marco Bailey – Dragon Man [Bedrock Records]

Dawta wydania: 07.02.2011

 

 

Tracklista:

CD1:
01. Dragon Man
02. Bill The Trumpet Player
03. Rubber Band
04. Run Through
05. Bom Bang!
06. Holding The Moment
07. Zephyr
08. Break The Rules
09. Beaming
10. Red Cell

 

CD2: Mixed by Marco Bailey
01. Red Cell
02. Beaming
03. Rubber Band
04. Zephyr
05. Jungle Laps
06. Run Through
07. Watergate
08. Break the Rules
09. Bom Bang!
10. Bill the Trumpet Player
11. Dragon Man
12. Holding the Moment

 


Latest tracks by Marco Bailey

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →