Trójmiejscy artyści na pomoc Ukrainie. Powstała wyjątkowa kompilacja

Fundacja Palma
News
W Snach widzę spokojny Wschód

Gdańska Fundacja Palma opublikowała na Bandcampie charytatywną kompilację na rzecz wsparcia Ukrainy. Sprawdźcie szczegóły!

Wyjątkowe wydawnictwo dla Ukrainy

W Snach widzę spokojny Wschód to wyjątkowy projekt, który zjednoczył polskich artystów muzyki ambient przeciwko agresji putinowskiej Rosji i łukaszenkowskiej Białorusi na Ukrainę. Dochód ze sprzedaży nagrania zostaną przeznaczone Fundacji Powrót żywych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzisiaj wszyscy zastanawiamy się, jak możemy pomóc naszym siostrom i braciom z Ukrainy. Opowiadamy się za pokojem. Chcemy Ich wspierać i dać wyraz solidarności. Dlatego razem z artystkami i artystami z Gdańska stworzyliśmy muzyczną komplikację. Przekazujemy wam 9 wyjątkowych utworów, z których większość usłyszycie premierowo. Stworzoną przez artystki i artystów muzyką chcemy Wam — słuchaczom — przynieść nadzieję na pokojową przyszłość, a naszym sąsiadom okazać solidarność i wsparcie. Zebraną kwotą wesprzemy Fundację „Powrót żywych” – jedną z największych organizacji charytatywnych pomagającą na froncie ukraińskim. Dziś chylimy czoła przed tymi, którzy z odwagą stoją na linii frontu i bronią niepodległości swojego kraju. Niech żyje wolna Ukraina!

– czytamy w wiadomości Fundacji Palma

Muzyka zawarta na płycie przypomina mi soundtrack Chrisa Clarka do brytyjskiego serialu The Last Panthers, który ukazywał losy ludzi, którzy przeżyli wojnę domową w Bośni.

Chris Clark – The Last Panthers

Kompilacje możecie nabyć bezpośrednio w wersji cyfrowej na Bandcampie, w cenie 21 zł lub więcej.

Tracklista:

1. BLEDMorning Prayer

2. Oskar Jakob TomalaSub Space Aeternitatis

3. wh0wh0Lastivka

4. EmiterMusic For Your Room

5. Maja Miro / traversoThe Lucidity of the Womb

6. JANKASen Dub

7. Stefan Wesołowski Love

8. Olga Anna Markowska White, White Day

9. Immortal OnionDune

V.A. – W snach widzę spokojny WschódPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →