Muzyka, ludzie, dobroczynność. Co czeka na scenie Music Igloo by SportStyleStory na SnowFest Festival 2022?

Fot. SportStyleStory
News
sportstylestory z własną sceną na SnowFest Festival 2022

Podczas tegorocznej edycji SnowFest Festival pod skocznią Skalite w Szczyrku, będzie obecna ekipa sklepu SportStyleStory, która objęła patronatem scenę Music Igloo. Sprawdźcie, czego możecie się spodziewać!

SportStyleStory solidarne z Ukrainą

SportStyleStory to multibrandowy sklep sportowy z zacięciem streetwearowym. Tegoroczna edycja SnowFest Festival będzie pierwszą, której firma jest patronem.

To jest nasz pierwszy SnowFest Festiwal. Nikt nie przewidział, jakie będzie jego tło. Nie będziemy stać obojętnie z założonymi rękami. Ekipa SportStyleStory ze swoimi gośćmi planuje wykorzystać okazję, by nieść dobro i pomoc. Podczas wydarzenia, czyli 4-5 marca, całość zysku w naszym sklepie zostanie przekazana na Fundację 4F Pomaga, która czynnie działa i angażuje się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zachęcamy do zakupów, zróbmy razem coś dobrego! #solidarnizukrainą

napisali przedstawiciele SportStyleStory

Więcej o akcji pomocy dla Ukrainy możecie przeczytać tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SnowFest Festival 2022 z housem na sportowo razem ze SportStyleStory

Na scenie Music Igloo by SportStyleStory zagrają Holiday80, Glasse, Nowosad, Discox, Discoteque Crew, Biernaski. Po tańcach w Igloo odpoczniecie w strefie czillu na leżaczkach i naładujecie Wasze telefony.

Glasse dj set @ Wisłoujście, Gdansk [25.08.2018]

Poza przedstawicielami polskiej sceny muzyki house, organizatorzy proponują dodatkowe atrakcje – w disco kontenerze możecie liczyć na pykniecie partyjki w airhockeya między innymi z Jakobem Koselem, Łozem czy Suwakiem. Będzie również konkurs, gdzie za mirrorselfie z oznaczeniem @sportstylestory będą do zgarnięcia atrakcyjne nagrody.

SportStyleStory na SnowFest Festival 2022
fot. SportStyleStory

SnowFest Festival 2022 – największy polski festiwal tej zimy

Już 4 i 5 marca 2022 roku Szczyrk po raz kolejny rozbrzmi po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. Z całą pewnością SnowFest Festival zapracował sobie na miano jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych w naszym kraju.

Dziewiąta edycja imprezy zapowiada się nad wyraz interesująco. Na publikę czekać będzie 5 scen oraz kilkunastu artystów z różnych muzycznych rejonów. Oprócz występów zagranicznych i polskich wykonawców, zaplanowane są jeszcze inne atrakcje, takie jak warsztaty DJ-skie, food trucki i oczywiście propozycje dla fanów zimowych sportów.

Program muzyczny SnowFest jest, jak co roku zresztą, mocno zróżnicowany. W tym roku zobaczymy przedstawicieli świata elektroniki, hip-hopu i szeroko pojętej alternatywy: CHASE & STATUS, 2MANYDJS, PRO8L3M, CATZ`N DOGZ, METRIK, CULTURE SHOCK, THIRD SON, BITAMINA, ŁONA I WEBBER + THE PIMPS, RAU PERFORMANCE, LINGUISTICS, MIĘTHA, LAST ROBOTS, ROS ADDICTION i LIVING PLASTIC.

SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień

– informują organizatorzy wydarzenia.

SnowFest Festival Powered By Tauron 2020 | Official AftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →