Jeden z najsłynniejszych brytyjskich klubów z rządowym dofinansowaniem

News
Fabric z ponad milionowym wsparciem

Klub Fabric otrzyma 1,5 miliona funtów z funduszu wsparcia na odbudowę kultury.

Fabric z ponad milionowym wsparciem

Fabric zalicza się do zaledwie pięciu lokali muzycznych, które otrzymają dofinansowanie w obecnej rundzie wsparcia. Ogółem rząd Wielkiej Brytanii rozdzieli 75 mln funtów pomiędzy 35 organizacji kulturalnych – głównie teatry, muzea i przedsiębiorstwa muzyczno-taneczne.

Inne miejsca o charakterze rozrywkowo-eventowym z rządowym wsparciem to: BH Live w Bournemouth, który otrzymał 2,4 miliona funtów, North Music Trust, który prowadzi Sage Gateshead otrzymał 1,8 miliona funtów, Performances Birmingham Ltd otrzymał 2,5 miliona funtów, a ACC Liverpool Group otrzymał 2,9 miliona funtów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fabric z ponad milionowym wsparciem

Dotacje te mają pomóc w ratowaniu brytyjskich ikon kultury, które są niezastąpionymi częściami naszego dziedzictwa, i które czynią z Wielkiej Brytanii kulturalne supermocarstwo – skomentował sekretarz ds. kultury WB Oliver Dowden

Co z polskimi klubami?

Finansowaniem kultury w czasie pandemii koronawirusa zajmuje się w Wielkiej Brytanii Departament ds. Cyfryzacji, Kultury, Mediów i Sportu (DCMS). Tymczasem polski rząd wciąż milczy na temat pomocy dla naszej krajowej branży rozrywkowo-eventowej i nic nie wskazuje, aby sytuacja ta miała się wkrótce zmienić.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →